24.8 C
Нью-Йорк
13.08.2020
Ноутбуки

Як включити тачпад на ноутбуці

Як включити тачпад на ноутбуці
Якщо апаратної кнопки включення тачпада немає, то зверніть увагу на сам тачпад. Не рідко на ньому є окрема сенсорна кнопка для включення і відключення. Найчастіше така сенсорна кнопка відзначена точкою і знаходиться в лівому верхньому кутку тачпада. Натисніть на неї два рази (подвійний клік) і перевірте тачпад.

Як включити тачпад на ноутбуці
Ще один спосіб включення і відключення тачпада це комбінації клавіш. Якщо кнопки включення тачпада немає, то, швидше за все його можна включити за допомогою комбінації клавіш. Вивчіть інструкцію від вашого ноутбука для того щоб дізнатися яка комбінація клавіш відповідає за цю функцію.

Як включити тачпад на ноутбуці
Якщо інструкції від ноутбука немає, то можете спробувати одну з наступних комбінацій клавіш для включення тачпада:

  • На ноутбуках ASUS: Fn + F9 або F7
  • На ноутбуках ACER: Fn + F7;
  • На ноутбуках Toshiba: Fn + F5;
  • на ноутбуках Lenovo: Fn + F8 або F5
  • на ноутбуках Sony Vaio: Fn + F1;
  • на ноутбуках DELL: Fn + F5
  • на ноутбуках Samsung: Fn + F5 або F6;

Також включити або відключити тачпад можна в налаштуваннях панелі керування. Для того щоб перевірити даний варіант відкрийте Панель управління і перейдіть в розділ «Обладнання і звук — Миша».

Як включити тачпад на ноутбуці
Після цього перед вами відкриється вікно з властивостями мишки. Тут потрібно перейти на вкладку «Параметри пристрою» (іноді дана вкладка може мати іншу назву, наприклад «ELAN»). На вкладці «Параметри пристрою» повинна бути кнопка «Включити». Натисніть на цю кнопку і збережіть налаштування натисканням на кнопку «OK», яка знаходиться внизу вікна.

Як включити тачпад на ноутбуці
Потрібно відзначити, що на вкладці «Параметри пристрою» може бути доступна функція «Відключення при приєднанні зовнішньої USB мишки ». Якщо вона активна, то тачпад не працюватиме, коли до комп’ютера підключено звичайна комп’ютерна миша. Якщо ви хочете використовувати тачпад і мишку одночасно, то цю функцію потрібно відключити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Чому не працює мишка на ноутбуці або комп'ютері

Якщо ви перевірили всі перераховані способи включення тачпада і нічого не допомогло, то можливо ваш тачпад відключений в через BIOS. В цьому випадку, для того щоб включити тачпад потрібно зайти в BIOS і включити функцію під назвою «Internal Pointing Device». Як правило, вона знаходиться в розділі налаштувань «Advanced».

Як включити тачпад на ноутбуці
Якщо ж в BIOS також все включено, то тоді залишається тільки два варіанти: невстановлені драйвери або поломка тачпада.

Схожі статті

Ноутбук вимикається сам по собі

Pasha

Як налаштувати мікрофон на ноутбуці

Marina

Як підключити колонки до ноутбука

Axel

Залишити коментар