25.6 C
Нью-Йорк
12.08.2020
Комп'ютерні мережі

Як скинути настройки роутера

Як скинути настройки роутера

Як скинути настройки роутера TP-LINK

Користувачам роутерів TP-LINK, для того щоб скинути настройки, потрібно виконати наступні дії. Відкрийте веб інтерфейс (IP адреса роутера 192.168.1.1 або 192.168.0.1) і перейдіть в розділ «System Tools» (в російськомовному інтерфейсі даний розділ називається «Системні інструменти»). Після цього відкриється додаткове меню в якому потрібно вибрати розділ «Factory Defaults» (в російській інтерфейсі «Заводські настройки»). Далі перед вами повинна з’явитися сторінка з кнопкою «Restore» (в російській інтерфейсі «Відновити»). Натисніть на цю кнопку і роутер виконає скидання налаштувань.

Як скинути настройки роутера

Скидання налаштувань на роутері ZyXEL

На роутерах ZyXEL скидання налаштувань виконується наступним чином. Відкрийте веб-інтерфейс і перейдіть в розділ «Система». Після цього з меню, що випадає відкрийте підрозділ «Конфігруація». Тепер перед вами має відкритися сторінка для управління настройками роутера. Тут можна зберегти, відновити або скинути настройки. Для того щоб скинути налаштування на вашому ZyXEL роутере, просто натисніть на кнопку «Скидання».

Як скинути настройки роутера

Скидання налаштувань на роутері Asus

Для того щоб скинути пароль на роутере від Asus вам необхідно відкрити веб-інтерфейс (на роутерах від Asus найчастіше використовується IP адреса 192.168.1.1) і перейти в розділ «Адміністрування». Після цього вам потрібно відкрити вкладку «Управління». Тепер перед вами має відкритися сторінка на якій можна відновити, зберегти або скинути заводські настройки. Зверніть увагу, тут є невелика плутанина, кнопка для відновлення налаштувань з файлу називається «Відправити», а кнопка відновлення заводських налаштувань називається «Відновити». Оскільки нам потрібно відновити заводські настройки, то для цього потрібно натиснути на кнопку «Відновити».

Як скинути настройки роутера

Як виконати скидання налаштувань за допомогою кнопки

Якщо у вас немає доступу до веб-інтерфейсу вашого роутера (наприклад, ви забили пароль), то ви завжди можете виконати скидання налаштувань апаратним способом, тобто за допомогою кнопки на задній панелі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як дізнатися IP роутера

Як скинути настройки роутера
Процедура скидання налаштувань за допомогою кнопки , може відрізнятися, в залежності від моделі роутера. Тому перед тим як щось робити, краще почитати інструкцію до вашої моделі роутера. Але, в загальному випадку скидання налаштувань виглядає приблизно так:

  1. Вимкніть вашого роутера, а також відключіть всі мережеві і USB кабелі;
  2. Підключіть роутер до розетки і дочекайтеся, поки він завантажиться (зазвичай для цього достатньо 2-3 хвилин);
  3. За допомогою скріпки або іншого тонкого предмета, натисніть на кнопку RESET на задній панелі пристрою і потримайте близько 15 секунд. Після того як роутер блимне індикаторами, кнопку можна відпускати.

Після цих маніпуляцій роутер завантажить заводські настройки і піде на перезавантаження. Після наступного перезавантаження можна підключати мережеві кабелі і використовувати роутер як зазвичай.

Схожі статті

Як дізнатися швидкість інтернет підключення

Undershmidtther

Як підключити Wi — Fi на ноутбуці з Windows 10

Axel

Як відкрити настройки роутера

Megusta

Залишити коментар