23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Ноутбуки

Як зменшити яскравість на ноутбуці

Як зменшити яскравість на ноутбуці
Після того як з’явиться вікно «Центр мобільності Windows», ви зможете зменшити гучність за допомогою спеціального повзунка.

Як зменшити яскравість на ноутбуці
Також ви можете зменшити яскравість в настройках електроживлення ноутбука. Для цього відкрийте «Панель управління» і перейдіть в розділ «Система і безпека — Електроживлення — Налаштування відключення дисплея». Тут ви можете налаштувати яскравість екрану вашого ноутбука при роботі від акумулятора і від мережі.

Як зменшити яскравість на ноутбуці
Потрібно відзначити, що всі налаштування електроживлення прив’язані до плану електроживлення (за замовчуванням існує три схеми живлення: збалансований, економія енергії і висока продуктивність). При цьому зменшення яскравості для одного плану електроживлення не впливатиме на інші.

Як зменшити яскравість екрану на ноутбуці в Windows 10

Якщо у вас операційна система Windows 10, то ви можете зменшити яскравість екрану в інший спосіб. Для цього клікніть правою кнопкою мишки по робочому столу і в меню, виберіть пункт «Параметри екрану».

Як зменшити яскравість на ноутбуці
Після цього перед вами з’явиться вікно «Параметри» відкрите в розділі «Система — Екран». В цьому вікні можна буде зменшити яскравість екрану за допомогою спеціального повзунка.

Як зменшити яскравість на ноутбуці

Універсальний спосіб зменшити яскравість екрану

Також ви можете зменшити яскравість екрану на ноутбуці за допомогою клавіатури . Даний спосіб працює на більшості ноутбуків незалежно від версії Windows. Знайдіть на клавіатурі свого ноутбука клавішу з іконкою зменшення яскравості. Зазвичай цією клавішею є стрілка вниз. Натискаючи на клавішу разом з клавішею Fn, ви зможете знизити яскравість на один щабель.

Як зменшити яскравість на ноутбуці
Затиснувши ці дві клавіші на деякий час, ви зможете зменшити яскравість ноутбука до мінімальної.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Пропав значок батареї на ноутбуці з Windows 10

Схожі статті

Як налаштувати дії при закритті кришки ноутбука в Windows 10

Axel

Як включити Wi — Fi на ноутбуці

Andrey

Як скинути BIOS на ноутбуці

Dmitry

Залишити коментар