25.6 C
Нью-Йорк
12.08.2020
Ноутбуки

Як підключити відеокарту до ноутбука

Як підключити відеокарту до ноутбука
Якщо виникають будь-які труднощі зі зняттям задньої кришки ноутбука або з пошуком mini PCI Express порту, то спробуйте знайти в інтернеті керівництво по сервісному обслуговуванню вашої моделі ноутбука. Зазвичай такі керівництво легко знайти за запитом «service manual + назва моделі ноутбука». У керівництві ви зможете знайти всю необхідну вам інформацію.

Крок № 2. Купівля пристрої для підключення відеокарти.

Після того, як ви визначили наявність на ноутбуці порту mini PCI Express, потрібно придбати спеціальний пристрій, який буде підключатися до цього mini PCI Express порту і до якого буде підключатися ваша зовнішня відеокарта. Цей пристрій називається EXP GDC і його можна знайти, наприклад, в китайському інтернет магазині GearBest. На зображенні внизу ви можете бачити, як виглядає даний пристрій.

Як підключити відеокарту до ноутбука
В комплекті з цим пристроєм також йде: кабель для підключення до порту mini PCI Express на ноутбуці, адаптер для підключення живлення до пристрою, а також кабель для підключення додаткового живлення відеокарти.

Крок № 3. підключення зовнішньої відеокарти до ноутбука.

Після того, як пристрій EXP GDC придбано, можна приступати до підключення відеокарти до ноутбука. Для початку вам потрібно знову зняти нижню кришку з ноутбука і підключити до порту mini PCI Express кабель від пристрою EXP GDC. Іншу сторону даного кабелю потрібно підключити до HDMI входу на пристрої EXP GDC. Таким чином ви з’єднаєте EXP GDC з вашим ноутбуком.

Як підключити відеокарту до ноутбука
Далі встановлюємо дискретну відеокарту в роз’єм PCI Express на пристрої EXP GDC і підключаємо додаткове харчування відеокарти. Для цього в комплекті з EXP GDC йде окремий кабель, у якого з одного боку роз’єм 6 pin, а з іншого 6 + 2 pin.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як підключити зовнішній жорсткий диск

Як підключити відеокарту до ноутбука
Також потрібно підключити живлення до пристрою EXP GDC. Для цього в комплекті йде спеціально модифікований блок живлення від ноутбука. Підключається блок живлення до EXP GDC за допомогою роз’єму 8 pin.

Як підключити відеокарту до ноутбука
Після виконання всіх вищеописаних операцій можна включати ноутбук. Якщо у вас ноутбук з перемикається графікою (вбудована графіка + дискретна), то вам може знадобиться включення режиму «UMA Graphic». Робиться це в налаштуваннях BIOS.

Як підключити відеокарту до ноутбука
Після включення ноутбука вам залишиться тільки встановити драйвери для відеокарти, яку ви підключили до ноутбука, і все готово. Тепер можна запускати ігри і перевіряти як зовнішня відеокарта показує себе в парі з вашим ноутбуком.

Схожі статті

Як дізнатися який процесор на ноутбуці

Murcia

Як включити Bluetooth на ноутбуці

Maria

Як налаштувати дії при закритті кришки ноутбука в Windows 10

Axel

Залишити коментар