31.05.2020
Комп'ютерні мережі

Як відкрити порти на роутері

Як відкрити порти на роутері
Перше, що потрібно зробити на сторінці «Переадресація Портів», це підтвердження цієї дії. Для цього потрібно встановити позначку «Так» навпроти пункту «Включити переадресацію».

src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/1580223737_Kak-otkryt-porty-na-routere_1.png» title=»Як відкрити порти на роутері» alt=»Як відкрити порти на роутері» width=»600″ height=»142″ />
Після цього можна починати відкривати порти на роутері. Для цього використовують таблицю, яка знаходиться в самому низу сторінки.

Як відкрити порти на роутері
Для того щоб відкрити порт нам потрібно заповнити форму у верхній частині таблиці. Дана форма містить наступні поля:

  • Ім’я служби — просто назва програми. Наприклад, якщо ви хочете запустити сервер Counter-Strike, то ви можете ввести в це поле назву цієї гри.
  • Діапазон портів — зовнішній порт для підключення з Інтернету. У це поле можна ввести один порт (наприклад, 27015) або цілий діапазон. У разі ASUS діапазон вводиться через знак двокрапка (наприклад, 10200: 10300).
  • Локальний IP-адреса — внутрішній IP-адреса комп’ютера, на який буде перенаправляти трафік. Іншими словами, це IP-адреса комп’ютера, для якого ви відкриваєте порти на роутері.
  • Локальний порт — внутрішній порт на вашому локальному комп’ютері. Зазвичай тут вказують те ж значення, що і в поле «Діапазон».
  • Протокол — протокол, який буде використовуватися. Тут можна вибрати TCP, UTP, BOTH (обидва протоколи TCP і UTP) і OTHER (інший протокол). Якщо не знаєте, що вибрати, вказуйте BOTH (обидва протоколи).

Після заповнення форми потрібно натиснути на кнопку зі знаком плюс, для того щоб додати цю інформацію в таблицю, а потім натиснути на кнопку «Застосувати» для того щоб зберегти настройки. Все на цьому відкриття портів на роутері ASUS закінчено, після застосування налаштувань все повинно запрацювати.

Користувачам TP-LINK для того щоб відкрити порт потрібно відкрити настройки роутера і перейти в розділ «Forwarding», а потім відкрити підрозділ « Virtual Servers ». Віртуальний сервер — це одна з назв для даної функції, подібний термін використовується на багатьох маршрутизаторах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Чим відкрити docx файл

Як відкрити порти на роутері
На сторінці «Virtual Servers» відображається поточний список відкритих портів на роутері, для того щоб відкрити ще один порт потрібно натиснути на кнопку «Add new». Після цього відкриється сторінка з декількома полями, які потрібно заповнити.

Як відкрити порти на роутері
Розглянемо основні поля даної форми:

  • Service Port — це те поле, яке на роутері ASUS називалося «Діапазон». Тут можна ввести один або кілька портів у вигляді діапазону. При цьому, в даному випадку діапазон вводиться через знак дефіз (наприклад, 10200-10300). До портів зазначеним в поле Service Port зможуть підключатися клієнти з Інтернету.
  • Internal Port — внутрішній порт на вашому комп’ютері, на який буде переадресовуватися трафік. Якщо в поле Service Port ви вказали діапазон, то поле Internal Port потрібно залишити порожнім.
  • IP Address — внутрішній IP адреса комп’ютера для якого ви відкриваєте порти на роутері.
  • Protocol — меню, що випадає для вибору протоколу. Можна вибрати ALL (все), TCP або UTP. Якщо не знаєте, який протокол вам потрібен, то залиште значення ALL.
  • Status — статус даної опції. Залиште значення Enabled (включено).

Все на цьому заповнення форми закінчено, натисніть на кнопку «Save», для того щоб зберегти настройки. Після застосування налаштувань відкриті порти повинні заробити.

Схожі статті

Як передати файл великого розміру через Інтернет

Scooby

Як підключити роутер

Scooby

Як підключитися до іншого комп’ютера через Інтернет

Coolio

Залишити коментар