31.05.2020
Комп'ютерні мережі

Як змінити пароль на WiFi

Як змінити пароль на WiFi
Далі перед вами має відкритися сторінка з настройками вайфай мережі. Прокрутіть сторінку в самий низ, там повинно бути текстове поле під назвою «Pre-Shared Key».

Як змінити пароль на WiFi
В цьому полі знаходиться ваш поточний пароль від WiFi. Введіть в нього новий пароль і натисніть на кнопку «Save Setings», яка знаходиться у верхній частині сторінки.

Якщо поля «Pre-Shared Key» немає, значить, у вас взагалі відключена захист WiFi мережі. В цьому випадку вам потрібно знайти на цій же сторінці меню, що випадає «Security Mode» і вибрати пункт «WPA-Personal».

Як змінити пароль на WiFi
Після цього має з’явитися поле «Pre-Shared Key», а також інші настройки WiFi мережі.

Як змінити пароль на WiFi на роутері TP-LINK

Якщо ви використовуєте роутер від TP-LINK, то для того щоб змінити пароль на WiFi вам потрібно увійти в веб-інтерфейс роутера і відкрити розділ «Wireless». Після цього відразу перейдіть до підрозділу «Wireless Security». Після цього перед вами відкриється сторінка з настройками безпеки в бездротової мережі.

Для того щоб встановити пароль на Wifi, знайдіть поле «Wireless Password», введіть у нього новий пароль і натисніть на кнопку «Save». Ви зберегли пароль на вай фай буде змінений.

Як змінити пароль на WiFi
Зверніть увагу на те, який тип захисту зараз активований. Якщо на сторінці «Wireless Security» стоїть позначка навпроти пункту «Disable Security», то роутер взагалі не буде використовувати якусь захист. Тому перед тим як змінювати пароль, переконайтеся, що роутер використовує спосіб захисту «WPA / WPA2 — Personal (Recommended)».

Роутер ZyXEL: як змінити пароль на WiFi

Користувачам роутерів від ZyXEL, потрібно відкрити настройки і перейти в розділ «Network». Далі потрібно відкрити підрозділ з назвою «Wireless LAN». Далі все максимально просто, вам потрібно знайти текстове поле «Pre-Shared Key» і поміняти в ньому пароль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як скинути пароль на Windows 7

Як змінити пароль на WiFi
Далі, для того щоб зберегти зміни в налаштуваннях, просто натисніть на кнопку «Apply».

Роутер ASUS: як змінити пароль на WiFi

Для того щоб змінити пароль на вайфай, користувачам роутерів від ASUS потрібно відкрити веб-інтерфейс (на роутерах від ASUS він зазвичай доступний за адресою 192.168.1.1) і перейти в розділ «Wireless». Тут потрібно знайти текстове поле під назвою «WPA Pre-Shared Key». Введіть в це поле свій новий пароль і натисніть на кнопку «Apply».

Як змінити пароль на WiFi
Якщо такого поля немає на цій сторінці, значить, захист за допомогою пароля відключена. Відкрийте меню, що випадає «Authentication Method» і виберіть «WPA2-Personal». Після цього має з’явитися поле «WPA Pre-Shared Key».

Схожі статті

Як підключитися до іншого комп’ютера через Інтернет

Coolio

Як дізнатися пароль від свого Wi — Fi

Megusta

Як змінити IP адреса комп’ютера

Tanya

Залишити коментар