31.05.2020
Комп'ютерні мережі

Як відкрити порти на роутері TP — LINK

Як відкрити порти на роутері TP - LINK
Крок № 2. Відкрийте розділ налаштувань «Forwarding — Virtual Servers». Для того щоб відкрити порти на роутері TP-LINK потрібно відкрити розділ «Forwarding — Virtual Servers», посилання на який ви зможете знайти в бічному меню.

src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/1580223704_Kak-otkryt-porty-na-routere-TP-LINK_1.png» title=»Як відкрити порти на роутері TP — LINK» alt=»Як відкрити порти на роутері TP — LINK» width=»534″ height=»351″ />
Крок № 3. Натисніть на кнопку «Add New »і додайте потрібний порт. Щоб відкрити порт, його потрібно додати в список відкритих портів. Для цього натисніть на кнопку «Add New» і після цього заповніть форму, що з’явилася.

Як відкрити порти на роутері TP - LINK
Розглянемо основні поля форми для відкриття портів:

  • Service Port — поле для введення зовнішнього порту. Тут можна ввести один порт або цілий діапазон портів. Діапазон портів вводиться через знак дефіз, наприклад, 10200-10300. До портів зазначеним в поле Service Port зможуть підключатися клієнти з Інтернету.
  • Internal Port — поле для введення внутрішнього порту, який буде використовуватися на вашому комп’ютері. Іншими словами, це порт, на який буде перенаправляти трафік. У це поле можна ввести тільки один порт. Також ви можете просто залишити це поле порожнім. У цьому випадку буде використовуватися той же порт, що ви ввели в попереднє поле.
  • IP Address — IP адреса комп’ютера, для якого ви відкриваєте порти на роутері. На цей комп’ютер буде направлятися трафік з Інтернету.
  • Protocol-меню для вибору протоколу. Тут можна вибрати ALL (все), TCP або UTP. Якщо ви не впевнені, який протокол вам потрібен, то залиште значення ALL.
  • Status — статус порту. Для того щоб порт працював, залиште значення Enabled (включено).

Після заповнення цієї форми натисніть на кнопку «Save». Після застосування налаштувань перевірте відкриті порти на вашому комп’ютері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як відкрити приховану папку в Windows 7

Схожі статті

Як підключитися до іншого комп’ютера через Інтернет

Coolio

Як дізнатися пароль від свого Wi — Fi

Megusta

Рівень SAR або що таке Specific Absorption Rates

Alfonso

Залишити коментар