15.9 C
Нью-Йорк
27.05.2020
Комп'ютерні мережі

Як підключити ноутбук до Інтернету через WiFi

Як підключити ноутбук до Інтернету через WiFi
За допомогою даного значка виконується більшість дій з управління підключенням ноутбука. Наприклад, якщо зараз ваш ноутбук не підключений до WiFi мережі, то вам потрібно клікнути по значку WiFi мережі. Після цього відкриється невелике вікно, в якому буде відображатися список всіх доступних в даній точці WiFi мереж. У цьому вікні потрібно виділити мишкою потрібну вам WiFi мережу і натиснути на кнопку, що з’явилася «Підключення».

Як підключити ноутбук до Інтернету через WiFi
Далі можливі два варіанти. Якщо обрана вами Wi-Fi мережа не захищена паролем, то підключення виконається відразу після натискання на кнопку «Підключення». Якщо ж WiFi мережа захищена паролем, то з’явиться ще одне вікно, в якому потрібно буде ввести пароль для доступу до мережі.

Як підключити ноутбук до Інтернету через WiFi
Введення пароля — останній етап підключення ноутбука до Інтернету через WiFi мережу. Після введення пароля від вас більше нічого не потрібно. Інтернет на ноутбуці має запрацювати автоматично. Наприкінці розглянемо кілька типових проблем, з якими стикаються користувачі.

Я не можу знайти значок WiFi на панелі завдань. Що робити?

Якщо значок WiFi відсутня на панелі завдань, то, швидше за все, у вас відключений WiFi модуль. Для того щоб його включити потрібно відкрити Панель управління і перейти в розділ «Мережа та Інтернет — Центр управління мережами і загальним доступом — Зміна параметрів адаптера». Далі потрібно знайти підключення з назвою «Бездротове мережеве підключення» і включити його за допомогою контекстного меню.

Як підключити ноутбук до Інтернету через WiFi
Також в деяких випадках значок WiFi може бути відсутнім через відсутність драйверів. В цьому випадку вам потрібно знайти драйвери від ноутбука і встановити їх. Але, це досить рідкісний варіант. Зазвичай драйвери для WiFi не потрібні.

Значок WiFi відзначений червоним хрестом, і пошук WiFi мереж не працює. Що робити?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як підключити колонки до ноутбука

Ще одна типова проблема при підключенні ноутбука до Інтернету через WiFi мережу, це значок з червоним хрестом. У цьому випадку після натискання на значок пошук доступних мереж не працює і користувач не може виконати підключення.

Як підключити ноутбук до Інтернету через WiFi
Як правило, наявність червоного хреста означає, що Wi-Fi модуль відключений за допомогою «Центру підтримки портативних ПК» або за допомогою спеціальної кнопки на корпусі ноутбука (або за допомогою комбінації клавіш).

Для того щоб вирішити цю проблему натисніть правою кнопкою мишки на значок акумулятора на панелі завдань і відкрийте «Центр мобільності Windows».

Як підключити ноутбук до Інтернету через WiFi
Після цього перед вами відкриється вікно під назвою «Центр мобільності Wind ows ». Тут можна керувати функціями, які відповідають за економію заряду акумулятора. Тут потрібно натиснути на кнопку «Включити бездротовий зв’язок».

Як підключити ноутбук до Інтернету через WiFi
Якщо ж в «Центрі мобільності Windows» бездротова мережа включена, значить, Wi-Fi модуль був відключений за допомогою спеціальної кнопки на корпусі ноутбука (зазвичай така кнопка знаходиться над клавіатурою) або за допомогою комбінації клавіш (зазвичай це комбінація клавіш з використанням функціональної клавіші Fn). Натисніть на цю кнопку (або використовуйте комбінацію клавіш) і Wi-Fi модуль включиться.

Схожі статті

Як підключитися до іншого комп’ютера через Інтернет

Coolio

Як дізнатися IP адресу свого комп’ютера

Alex

Як відправити файл великого розміру

Coolio

Залишити коментар