31.05.2020
Безпека

Як зайти на сайт, якщо доступ закритий

Як зайти на сайт, якщо доступ закритий
Варіант № 2. Використовуйте перекладач Google.

Компанія Google вже багато років розробляє онлайн перекладач. Даний перекладач дозволяє перекладати тексти і цілі веб-сторінки. Для того щоб зайти на сайт, доступ до якого закритий, ви можете скористатися функцією перекладу веб-сторінок. Для цього треба зайти на сайт translate.google.com і введіть адресу сторінки або сайту який ви хочете відкрити (адреса потрібно вводити починаючи з http).

Як зайти на сайт, якщо доступ закритий
Після введення адреси сайту в правій частині перекладача з’явиться посилання на цей сайт. Натисніть на це посилання, і перед вами відкриється потрібний вам сайт. При цьому візит на сайт буде виконаний з IP адреси перекладача Google. Це дозволить зайти на сайт, навіть якщо доступ закритий.

Варіант № 3. Використовуйте анонімайзери.

Ще один ефективний спосіб зайти на заблокований сайт, це так звані анонімайзери. Анонимайзер це онлайн сервіс, який дозволяє переглядати веб-сторінки через чужий сервер (а значить і з іншого IP адреси). Анонимайзер працює за наступним принципом: ви вводите адресу сайту, який хочете відкрити, після цього сервіс викачує дану веб-сторінку на свій сервер і після цього передає її вам. Таким чином, ви ніяк не взаємодієте з відкриваються сайтом. Даний спосіб дуже схожий на попередній, з тією лише різницею, що веб-сторінка показується без перекладу.

Як зайти на сайт, якщо доступ закритий
Найбільш старим і відомим анонімайзером є http://anonymouse.org/anonwww.html. Для того щоб скористатися ним, перейдіть за посиланням, введіть адресу потрібно вам сайту в пошукову форму і натисніть на кнопку «Surf anonymously». Після цього перед вами відкриється запитувана сторінка.

Варіант № 4. Використовуйте кеш пошукових систем.

Пошукові системи (Google, Yandex та інші) зберігають майже всі веб-сторінки, які знаходять в інтернеті. Цю особливість пошукових систем можна використовувати для перегляду сайтів, доступ до яких закритий. Для цього відкрийте пошукову систему (наприклад, Google) і введіть пошуковий запит, який приведе вас до потрібного вам сайту або веб-сторінки. Наприклад, ви можете ввести запит site: mysite.ru, де mysite.ru це сайт який ви хочете відкрити. За запитом site: mysite.ru ви зможете побачити список всіх проіндексованих пошуковою системою сторінок на сайті mysite.ru.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як зайти в БІОС на ноутбуці

Як зайти на сайт, якщо доступ закритий
Після того як ви введи пошуковий запит, вам потрібно відкрити кеш пошукової системи. В Google дана функція називається «Збережена копія», а Яндекс просто «Копія».

Варіант № 5. Використовуйте проксі-сервери.

Проксі-сервер це комп’ютер, на якому працює спеціальна програма для перенаправлення трафіку. У будь-якому браузері є налаштування проксі-серверів. Там потрібно ввести IP адресу проксі-сервера і його порт. Після введення цих даних в настройки, браузер починає взаємодіяти з інтернетом не безпосередньо як зазвичай, а через проксі-сервер. Таким чином, ви зможете заходити на сайти, навіть якщо у вас до них немає доступу.

Як зайти на сайт, якщо доступ закритий
Головна проблема даного способу, це труднощі з пошуком робочих проксі-серверів. В інтернеті є списки безкоштовних проксі-серверів, але зазвичай такі проксі працюють дуже повільно і швидко вимикаються. Але, при необхідності ви можете придбати платні проксі. Вони будуть працювати набагато стабільніше.

Схожі статті

Що таке брандмауер

Dmitry

Як поміняти пароль в STEAM

Maxim

Безпечна робота в інтернеті: 10 простих правил

Maria

Залишити коментар