29.8 C
Нью-Йорк
10.07.2020
Домашній комп'ютер

Як підключити телевізор як монітор

Як підключити телевізор як монітор
В тому випадку, якщо на відеокарті немає HDMI виходу, то там напевно присутній DVI вихід. При наявності DVI виходу підключення можна виконати за допомогою перехідника з DVI на HDMI. В цьому випадку до DVI виходу підключається перехідник DVI-HDMI і вже до нього підключається HDMI кабель. Таке підключення працює точно також, як і пряме підключення по HDMI.

Як підключити телевізор як монітор
По-друге, на екрані телевізора повинен бути присутнім HDMI вхід. З цим також зазвичай не виникає проблем, оскільки на більшості сучасних телевізорів такий роз’єм є. Якщо на ТБ є кілька HDMI роз’ємів, то ви можете використовувати будь-який з них. Головне, щоб роз’єм був позначений як HDMI IN (вхід), так як роз’єми HDMI OUT (вихід) в даному випадку не підходять.

Як підключити телевізор як монітор
По-третє, вам потрібен HDMI кабель, яким ви будете підключати телевізор до комп’ютера. При виборі кабелю потрібно враховувати його версію і довжину.

Як підключити телевізор як монітор
Для підключення екранів з дозволом FullHD можна використовувати HDMI кабель будь-якої версії. Для підключення екрану з роздільною здатністю 4К потрібна версія 1.4, а для дозволу 4К з частотою оновлення 60 Гц версія 2.0. Що стосується довжини, то вона не повинна перевищувати 10 метрів, інакше якість зображення може помітно знизитися, особливо при використанні великих дозволів.

Підключення Телевізор як комп’ютерний монітор

Безпосередньо саме підключення телевізора як монітора не представляє нічого складного. Для початку потрібно просто з’єднати HDMI роз’єми на телевізорі й комп’ютері за допомогою HDMI кабелю. Якщо на комп’ютері немає потрібного роз’єму, то кабель можна підключити через перехідник.

Як підключити телевізор як монітор
Після підключення телевізор потрібно переключити на виведення зображення з HDMI входу. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Source» на пульті і в меню вибрати HDMI.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як підключити жорсткий диск через USB

Як підключити телевізор як монітор
Після цього на екрані ТБ має з’явитися зображення з комп’ютера. Але, для того щоб повноцінно використовувати телевізор в якості монітора може знадобитися визначити. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою мишки по робочому столу і перейти в «Дозвіл екрану» (або «Параметри екрану» в разі Windows 10).

Як підключити телевізор як монітор
В результаті відкриється вікно з настройками екрану. Тут потрібно відкрити меню «Екран» і вибрати варіант «Кілька моніторів». Це дозволить вивести зображення з комп’ютера на ТБ.

Як підключити телевізор як монітор
Крім цього, в даному вікні потрібно вибрати режим роботи декількох екранів. Усього доступно 4 різних режими:

  • «Дублювати ці екрани» — зображення на телевізорі дублює зображення на основному моніторі комп’ютера.
  • «Розширити ці екрани» — підключений телевізор використовується як другий монітор для комп’ютера.
  • «Показати робочий стіл тільки на 1» або «Показати робочий стіл тільки на 2» — комп’ютер виводить зображення тільки на один з підключених екранів.

Як підключити телевізор як монітор
Після цього потрібно зберегти настройки та все готово. Тепер телевізор підключений до комп’ютера як монітор.

Схожі статті

Що таке тактова частота процесора і на що вона впливає

Undershmidtther

Socket LGA тисячі сто п’ятьдесят п’ять: які процесори підходять

Marina

Як перевірити блок живлення комп’ютера без материнської плати

Marina

Залишити коментар