25.9 C
Нью-Йорк
15.08.2020
Планшети

Що таке планшет

Що таке планшет
Багатьох цікавить, що таке планшет. Це пристрій з’явився в наших магазинах зовсім недавно і далеко не всі розуміють, як його використовувати.

Отже, що таке планшет. Планшет або планшетний комп’ютер це новий підвид сучасних комп’ютерів. Головною відмінною рисою планшета є сенсорний екран, який займає більшу частину площі пристрою. Крім цього екран виконує роль єдиного пристрою введення.

Оскільки планшети не оснащуються апаратною клавіатурою і мишкою, набір тексту та управління програмами виконується виключно за допомогою пальців на сенсорній панелі пристрою.

Що таке планшет
Що таке планшет
Зміст

  • Що таке планшет: історія
  • Що таке планшет: операційні системи
  • Що таке планшетник і навіщо потрібен

Що таке планшет: історія

Історія розвитку планшетів, в тому вигляді, в якому ми їх можемо бачити зараз, почалася в січні 2010. оли компанія Apple представила свій планшет під назвою iPad. Пристрій одержав величезний успіх і швидко завоювало популярність серед користувачів. Це не залишилося непоміченим, і велика кількість виробників комп’ютерної техніки почали випускати свої планшетні комп’ютери. Так з’явився ринок планшетів, який дуже швидко росте і розвивається. Все більше виробників випускають свої рішення на різних операційних системах.

Новий виток розвитку планшети отримали після виходу другого покоління планшета iPad. Цей пристрій ще більше закріпило перевагу компанії Apple на ринку планшетів і посилило конкуренцію.

Що таке планшет: операційні системи

Зараз на ринку можна знайти планшетні комп’ютери, які працюють на базі операційних систем : Apple iOS, Android і Windows 7.

  • Apple iOS — операційна система, на якій працюють планшети iPad.
  • Android — друга по полярності операційна система на ринку планшетів. Велика частина пристроїв, які конкурують з iPad, працюють саме на базі ОС Android. Найпопулярнішими планшетами на базі цієї ОС є: HTC Flyer, Acer Iconia Tab A501, Samsung Galaxy Tab P1000, DELL Streak 5, Viewsonic ViewPad 7.
  • Windows 7 — планшетів на Windows 7 не надто багато, проте вони є. Основною перевагою планшетів на Windows є сумісність з усіма додатками, розробленими під цю операційну систему. Найпопулярнішими планшетами на базі цієї ОС є: Acer Iconia Tab W500, Impression ImPAD 0111, Archos 9 PCtablet Atom, MSI WindPad, ASUS Eee Slate
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що таке драйвер

Що таке планшет
Що таке планшет

що таке планшетник і навіщо потрібен

планшетник це в першу чергу пристрій для споживання цифрового контенту. Використовуючи планшет дуже зручно читати електронні книги, документи, сайти, переглядати відео, фотографії, презентації. Крім цього на планшеті дуже зручно і весело грати в ігри. Вже на сьогоднішній день розроблено сотні високоякісних ігор для планшетів, незалежно від операційної системи.

Але самостійно створювати документи або працювати за планшетом досить складно. Відсутність клавіатури і мишки сильно обмежує планшетник в цьому плані. Тому якщо вам потрібен комп’ютер в першу чергу для роботи, зверніть увагу на нетбуки і ноутбуки, планшет вам, швидше за все, не підійде.

Однак планшетник має ряд переваг перед ноутбуками.

  • Планшет споживає менше електроенергії, а значить, може працювати в автономному режимі значно довше ноутбука.
  • Планшети набагато компактніші і легше ноутбуків. Завдяки цьому використовувати їх в дорозі набагато зручніше.
  • Найчастіше, планшети дешевше ноутбуків.

Сподіваюся, ця стаття допомогла вам розібратися з тим, що таке планшет, і ви вже визначилися чи потрібно вам це пристрій.

Бонусне відео обзоз планшетного комп’ютера Apple iPad

Схожі статті

Планшет з функцією телефону

Pasha

ноутбук планшет

Lamaxima

Який планшет вибрати

Maxim

Залишити коментар