31.05.2020
Windows 10

Помилки windows dll — як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )

Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
— Натисніть на кнопку «Завантажити зараз».

src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/1580223646_Oshibki-windows-dll-kak-ispravit-50-chastyh-oshibok-dll-i-ih-resheniya_1.jpg» title=»Помилки windows dll — як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )» alt=»Помилки windows dll — як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )» width=»600″ height=»522″ />
Дочекайтеся закінчення отримання виконуваного файлу, запустіть його, встановіть бібліотеки і перезавантажте комп’ютер.
«physxcudart_20.dll» Проблема пов’язана з помилковим зверненням гри не до того файлу, який їй дійсно потрібно Для виправлення, в першу чергу, необхідно встановити «NVidiaPhysX».

Далі, потрібно відкрити папку з грою, знайти файл «cudart.dll» і перейменувати його в «physxcudart_20.dll», попередньо зробивши його копію.

Залишиться тільки перезавантажити комп’ютер. «Steam_api64.dll» Як видно з назви, даний файл входить до складу клієнта «Steam» Для виправлення слід перевстановити проблемну гру і / або сам клієнт «Uplay_r1_loader64.dll» Використовується для завантаження оновлень клієнта «Uplay» та ігор з бібліотеки Слід перевстановити клієнт «Uplay» і / або саму гру «xlive.dll» Даний файл входить до складу Microsoft Games for Windows (X-Live Games)
Помилка актуальна для Windows 7 Відкрийте офіційний сайт технічної підтримки https://support.xbox. com / і завантажте останні файли оновлень даного програмного забезпечення «nvspcap64.dll» Даний файл входить в склад Nvidia GeForce Experience Потрібна повна деінсталяція утиліти і повторна установка нової версії https://www.nvidia.ru/ «LogiLDA.dll» Зустрічається на комп’ютерах, які використовують пристрої компанії LogiTech Оновлення драйверів для даних пристроїв і видаліть цю програму «Logitech Download Assistant» «HCNetSDK.dll» Помилка поширена на комп’ютерах, що використовують DVR від компанії «Hikvision» Потрібно додатково відкрити порти під номером 554 і 80 «binkw32.dll» Включений до складу кодека «RAD Game Tools» Завантажити та встановити програмне забезпечення з офіційного сайту розробників http : / /www.radgametools.com/ «dxgi.dll» Входить до складу «DirectX» Перше, що потрібно зробити — це оновити / завантажити повторно дане програмне забезпечення, використовуючи посилання, наведені вище Якщо проблема не була вирішена, то потрібно видалити (перенести) проблемний файл з папки steamapps common PUBG TslGame Win64 «vorbisfile.dll» Це кодек Ogg Vorbis Потрібно перевстановлення компонента, використовуючи дану посилання на офіційний ресурс розробника https://xiph.org/ «dxva2.dll» Один з компонентів DirectX Video Acceleration Для користувачів з WindowsXP потрібно перевстановлення Microsoft .NET Framework 3.5 — https://www.microsoft.com/br/ ля Windows 7/8/10 — потрібна перевірка на цілісність системних файлів, використовуючи утиліту — «sfc / scannow» «msvbvm50.dll» Входить до складу «VB Runtime» і необхідний для функціонування ПО, що використовують «Visual Basic 5» Відвідайте офіційну сторінку технічної підтримки Microsoft і скачайте один з представлених там файлів https://support.microsoft.com/ Проведіть установку і перезавантажте комп’ютер «lame_enc.dll» Входить до складу K-Lite Codec Pack Потрібно оновлення набору кодеків www.codecguide.com «imageres. dll »Пов’язаний з Microsoft Windows Vista Promotional Pack Необхідна перевірка на цілісність системних файлів, вико ьзуя утиліту — «sfc / scannow»

Складні помилки

Варто відзначити, що всі представники даної категорії відрізняються відсутністю (за деяким винятком) прямої вказівки винуватця несправності їх роботи.

Файли динамічної бібліотеки компонування вкрай чутливі до зовнішнього впливу, в тому числі до впливаю штатних засобів операційної системи.

тому, найкращим варіантом буде застосування комплексного підходу до вирішення поставлених питань.

«unarc.dll» / «ISDone.dll»

Одна з найбільш складних в р ешеніем помилки, так як в ситуації з її виникненням важко визначити реальну причинно-наслідковий зв’язок.

В більшості випадків розглянута проблема супроводжується повідомленням операційної системи про наявність пошкодження в використовуваному архіві, але може мати ще з десяток варіацій, а саме:

код Можливі причини Можливе рішення код помилки 1/7/8/11

 1. Пошкоджено архів
 2. Некоректна робота архіватора
 3. Блокування процесу архівації зі сторони антивірусного програмного забезпечення
 1. Вели а ймовірність, що архів був пошкоджений в процесі завантаження. Наприклад, зустрічаються ситуації, коли помилка з кодом «1» виникала з недоскаченном архівом (торрент, браузер)
 2. Змініть програму архівації — WinRaR на 7Zip або навпаки
 3. Спробуйте на час установки відключити антивірусне ПО (в тому числі штатні засоби — Захисник Windows)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як відключити автозапуск програм в Windows 7

код помилки 2 і 3 Поява помилки пов’язано з некоректною роботою оперативної пам’яті Слід скористатися штатними засобами для проведення діагностики, для цього:
натисніть комбінацію клавіш «WIN + R» і виконайте команду «mdsched».

Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
виберіть один з двох сценаріїв запуску діагностики і дочекайтеся завершення сканування (на цьому може знадобитися час).
Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
код помилки 4 Для обраного файлу включена технологія, що виконує додаткові процедури з перевірки вмісту пам’яті і запобігання запуску шкідливого програмного коду (вона ж DEP) Для відключення DEP зробіть наступне:
Відкрийте «Цей комп’ютер »і перейдіть в розділ« Властивості ».
Відкрийте« Додаткові параметри системи ».
Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
Натисніть на кнопку «Параметри» в блоці «Швидкодія».
Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
Відкрийте вкладку «Запобігання виконання даних» та активуйте рядок «Включити DEP для всіх програм і служб, окрім вибраних нижче:» і клікніть «Додати».
Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
знайдіть виконуваний файл установника і натисніть «ОК». код помилки 5 Недолік вільного місця на обраному розділі диска Зверніть увагу на негласне правило, що при установці гри необхідно покладатися на формулу розрахунку необхідного вільного місця на розділі диска — HDD / SSD = Обсяг гри + 50% для розпакування, тобто — 50ГБ буде займати гра після установки + 25Гб для розпакування = 75ГБ потрібно для штатної установки гри / ПО код помилки 6 Можливо, некоректна робота фізичного диска або твердотільного накопичувача Необхідна перевірка штатними засобами, наприклад, утилітою «CHKDSK» або сторонни м ПО — «Victoria HDD / SSD» і т.п. код помилки 11 Недолік у вільному обсязі файлу підкачки Для збільшення «квоти»:
Відкрийте «Додаткові параметри системи» блок «Швидкодія» «Параметри».
Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
Перейдіть на вкладку «Додатково» і в блоці «Віртуальна пам’ять» натисніть «Змінити».
Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
Залежно від ситуації можна виділити пункт «Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки» або зніміть прапорець і самостійно збільшіть виділений обсяг диска (але враховуйте основи, описані вище).
Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
код помилки 12 Некоректна збірка «ріпаку» Змінити автора збірки код помилки 13 Проблеми з установкою пральний захисту Змінити автора збірки Універсальне рішення застосовується до всіх варіацій

 1. Якщо в дорозі за місцем збереження файлу / архіву або за місцем розпакування архіву є російські літери слід перейменувати їх на англійську мову. Цей метод знаком всім, хто мав проблеми зі збереженням в іграх.
 2. Ці ж нюанси стосуються і ім’я користувача (якщо воно написано російською), що також необхідно виправити.

«steamui.dll»

Як і помилка, яка була включена в категорію «Простих», дана проблема має саме безпосереднє відношення до функціонування клієнта «Steam».

на жаль, для «steamui.dll» немає чітких інструкцій щодо усунення, так як немає прямої вказівки на те, що ж викликає проблеми з бібліотекою.

як відзначають самі користувачі одним і найбільш дієвих варіантів є виконання наступних дій:

 • Натисніть «WIN + R» і введіть команду «steam: // flushconfig» для скидання налаштувань клієнта.
  Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
 • Перезавантажте комп’ютер і відкрийте папку, куди раніше було встановлено додаток.
 • Замість звичного ярлика для запуску клієнта скористайтеся файлом «Steam.exe».
  Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )

В якості альтернативного варіанту можна виділити повну деінсталяцію програми та повторну установку клієнта.

«api-ms-win-crt- runtime -l1-1-0.dll »

Поява цієї помилки пов’язано з програмним забезпеченням, що використовують функціонал« Універсальної середовища виконання C », наприклад,« Skype »,« Office »або продукти компанії« Adobe ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як поміняти 64 бітну систему на 32 бітну windows 7 не змінюючи вінду?

Самій компанії Microsoft були висунуті наступні рекомендації щодо усунення проблеми:

 • Встановіть пакет оновлень «KB2999226», скачавши його з офіційного сайту розробників.
 • Відкрийте «Пуск «Панель управління» «Програми та засоби».
 • Знайдіть в списку «Visual C ++ 2015 Redistributable» і виділіть його кліком мишки.
 • Натисніть на кнопку «Видалити» і дочекайтеся закінчення видалення компонента операційної системи.
  Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
 • Пройшовши по цій посилання https://www.microsoft.com/, скачайте інсталяційний пакет «Visual C ++-2015» в залежності від розрядності вашої операційної системи.
 • Встановіть ПО і перезавантажте комп’ютер.

Якщо помилка не отримала свого належного дозволу, проведіть аналогічний комплекс заходів і для «Visual C ++ 2017».

«hal. dll »

Виходячи з практичного досвіду вирішення подібної проблеми можна з великою часткою ймовірності стверджувати, що причина її появи криється в сторонніх пристроях зберігання інформації, підключених до комп’ютера.

У чому саме криється «сіль» помилки дізнатися досить складно. Вона може бути пов’язана як з апаратними неполадками (проблема в кабелі, наприклад), так і в програмному (штатній роботі заважає вірусне ПО, наявне на носії).

Тому найбільш дієвим, і, мабуть, єдиним, варіантом виправлення буде відключення всіх сторонніх носіїв і перевірка стану налаштувань «BIOS» в частині виставлення пріоритету на завантаження.

Якщо ситуація залишилася без змін, то велика ймовірність, що пошкоджений завантажувальний сектор. Для повернення коректної роботи «bootmgr» слід відновити колишню конфігурацію.

Як це можна здійснити докладно описано в даній статті

«ntdll.dll»

Вказівка ​​операційної системи на відсутність файлу «ntdll.dll» вже дещо застаріла, тому що подібна помилка найбільшу актуальність отримала в «WindowsXP», але ще зустрічається і в старій-добрій «сімки».

Її суть в проблемах з сумісністю запускається програмного забезпечення і операційною системою.

Тому перше, що слід спробувати — це запустити додатку нию / гру в режимі сумісності, для цього:

 • Клацніть правою кнопкою мишки на ярлик і виберіть «Властивості».
 • Перейдіть на вкладку «Сумісність».
 • Активуйте пункт «Запустити програму в режимі сумісності з:» і виберіть «WindowsXP».
  Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
 • Натисніть «ОК» і запустіть ПО.

Другий варіант передбачає відключення «UAC» (він же контроль облікових записів):

 • Відкрийте «Панель управління» і перейдіть в розділ «облікові записи користувачів».
 • Клацніть по рядку «Змінити параметри контролю облікових записів».
  Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
 • Переведіть повзунок до значення «Ніколи не повідомляти».
  Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )

Третій варіант — це відключення служби помічника по сумісності програм:

 • Натисніть «WIN + R» і виконайте команду « services.msc ».
  Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
 • В представленому списку знайдіть згадану вище службу.
 • Виділіть її кліком і натисніть «Зупинити».
  Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )

Далі, залишиться перевірити якість роботи програмного забезпечення.

Помилки зі стандартним набором рішень

Крім уже позначеної класифікації необхідно виділити ще одну вкладену категорію, до якої входять ще 15 помилок з розглянутих 50, а саме:

 • «Vulkan 1.dll» це компонент кроссплатформенного API Vulkan
 • « OpenCL.dll »входить до складу однойменного фреймворка
 • « sqmapi.dll »це компонент функціоналу щодо поліпшення якості програмного забезпечення Microsoft
 • « XAPOFX1_5.dll »один з файлів« DirectX »
 • «iertut il.dll »необхідний для управління надбудовами браузера Internet Explorer
 • « comctl32.dll »Бібліотека елементів управління Windows Presentation Foundation (WPF)
 • « openal32 »це компонент кроссплатформенного інтерфейсу OpenAL
 • «KernelBase.dll» і «kernel32.dll» входять до складу Windows NT
 • «dbdata.dll» пов’язана з роботою SQL Anywhere
 • «ubiorbitapi_r2.dll» пов’язаний з Ubisoft Game Launcher
 • «CryEA.dll» і «aeyrc. dll »частина ігрового движка
 • « xrAPI.dll »частина ігрового движка X-Ray Engine
 • « Eax.dll »представник технології створення звукових ефектів« EAX Unified Interface »
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як прибрати ПІН - код при вході в Windows 10

Отже, як видно наведені 15 файлів мають абсолютне різне походження, але всіх їх об’єднує одне — це використання в ігрових продуктах.

Виходячи з цього найбільш логічними методами усунення помилок з ними є такі дії:

 1. Перевірка журналу безпеки на приміщення «dll» в карантин:
  на прикладі «Kaspersky Total Security»:
  • Відкрийте основний і нтерфейси антивіруса.
  • Натисніть на кнопку «Більше функцій».
   Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
  • Відкрийте розділ «Карантин».
   Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
  • стануть доступні для перегляду всі дії по переміщенню файлів в ізольоване середовище.
  • Серед представлених варіантів знайдіть потрібний і виділіть його кліком мишки.
  • Натисніть на кнопку «Відновити» для відновлення його працездатності.
   Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )

  «Norton Security»:

  • Відкрийте інтерфейс і перейдіть в розділ «Безпека».
   Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
  • Знайдіть розділ «Журнал».
  • За аналогією з вищевикладеним, відкриється список активності антивіруса.
  • Для переходу в меню відновлення натисніть на кнопку «Доп.настройкі».
   Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
  • Для повернення файлу в колишню конфігурацію натисніть на кнопку «Відновити».
   Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
 2. Перевірка операційної системи на цілісність:
  • Натисніть «WIN + S» і введіть в рядок пошуку «cmd.exe», після чого натисніть на «Запуск від імені адміністратора».
   Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
  • В відкрилася консоль командного рядка введіть команду «sfc / scannow».
   Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
  • Дочекайтеся завершення сканування і дійте згідно з поданими результатами.
 3. Проведіть комплексну перевірку операційної системи на наявність вірусної активності , використовуючи для цього не тільки встановлені програми або штатні засоби, а й сторонні утиліти, наприклад, «Dr.Web CureIt».

  Перевіряти необхідно всі підключаються до комп’ютера пристрою зберігання інформація, так як основне джерело зараження може перебувати саме на них.

  Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )

 4. Проведіть перевірку жорсткого диска або твердотільного накопичувача штатної утилітою операційної системи:
  • За аналогією з вищеописаним відкрийте консоль командного рядка з правами адміністратора.
  • Виконайте команду «CHKDSK» і дотримуйтесь викладених рекомендація по завершенню сканування.
   Помилки windows dll - як виправити ( 50 частих помилок dll і їх рішення )
 5. актуалізує всі наявні драйвера для пристроїв, встановлених на вашому комп’ютері, особливу увагу приділіть відеокарти, так як в більшості випадків основна проблема криється саме в роботі даного компонента.
 6. Перевірка папки з грою на наявність своєї копії файлу «dll».
  на практиці досить часто трапляється, що при запуску гри система звертається не до файлів, які є на системному розділі диска, а до власних файлів, що знаходиться в папці з самою грою.

  Найчастіше, подібні «копії» були схильні до певним зміни (навмисне або випадково, не важливо), що і призводить до нівелювання спроб запуску гри.

  Найкращим рішенням буде видалити (або перенести) файл з папки з грою, що дасть грі «вказівку» на використання файлу саме з системного розділу диска.

  Висновок

  Як видно з усього викладеного матеріалу, помилки, пов’язані з відсутністю файлів-представників динамічної бібліотеки компонування вкрай поширене явище на всіх версіях операційної системи W indows.

Це найбезпосереднішим чином ускладнює пошук можливих рішень, так як файли «dll» є одними з найменш захищених об’єктів , ніж часто користуються зловмисники.

і саме ця обставина і має стати ключовим фактором у відмові від скачування даних бібліотек і від їх ручної реєстрації в системі.
Вам так само буде цікаво:

 • Як відключити захисник windows 10
 • Комп’ютер відключається від інтернету сам по собі
 • Windows не вдалося автоматично виявити параметри проксі цієї мережі
 • Кращі безкоштовні програми для Windows 10 (Офісні пакети, Фоторедактори, редакторі відео)
 • Безкоштовні програми для Windows 10 (очищення і оптимізація ПК, антивіруси, програми для роботи з поштою)
 • Як створити завантажувальний флешку windows 10 rufus
 • Як зняти захист від запису на флешці 4 найнадійніших способу
 • Як запароліть папку на комп’ютері 4 оптимальних способу установки пароля на папку

Схожі статті

Як відключити захисник windows 10

Maxim

Як відключити залипання клавіш Windows 10

Sasha

Комп’ютер завис з помилкою «Не вдалося налаштувати оновлення Windows » — що робити?

Bobby

Залишити коментар