24.8 C
Нью-Йорк
13.08.2020
Windows 7

Помилка Kernel — power код події 41 категорія завдання 63 на windows 7 — що робити?

Помилка Kernel - power код події 41 категорія завдання 63 на windows 7 - що робити?
У вікні, перейдіть у вкладку «Додатково» і клацніть на кнопці «Параметри» в блоці «Завантаження і відновлення».

Тут необхідно звернути увагу на:

  • необхідність зняти галочку з рядка «Виконати автоматичну перезавантаження»;
  • «файл дампа», який має шлях збереження «% SystemRoot% MEMORY.DMP».

Даний файл створюється автоматично і містить в собі вищезгадані логи з описом і розшифровкою помилки.

Що робити при виникненні критичної помилки варіант 1

Слід відразу відмітив ть, що помилка з «kernel-power» через специфічність своєї причинно-наслідкового зв’язку вкрай рідко виникає на ноутбуках, тому всі варіанти і способи вирішення проблеми застосовні саме для збірних / стаціонарних персональних комп’ютерів.

Також дана помилка свідчить про те, що є проблеми харчуванням будь-якого компонента, що і викликає критичний збій системи, але точно виявити проблемний компонент, грунтуючись тільки на свідченнях програмного забезпечення (яке може демонструвати невірні результати діагностики) н е слід краще перевірити електроживлення по-старому за допомогою мультиметра або звернутися в сервісний центр для більш глибокої діагностики комп’ютера фахівцями.

Отже, при наявності мультиметра зробіть наступне:

  • Витягніть блок харчування з корпусу;
  • Підключіть до блоку живлення будь-який компонент (наприклад, куллер охолодження) для створення навантаження це необхідно для отримання максимально достовірних результатів його роботи.
  • Використовуючи перемичку, замкніть два контакту «PS-ON» і «COM» (т. е. 0), на багатьох БП вони позначені зеленим і чорним кольором відповідно і знаходяться поруч один з одним. Якщо на вашому БП немає колірного поділу, то грунтується на стандартну схему терморегулятори.

Помилка Kernel - power код події 41 категорія завдання 63 на windows 7 - що робити?

  • Після підключення джерела навантаження і установки перемички, включіть БП в електромережу, після чого повинні заробити два кулера — 1-ий підключений для навантаження, 2-ий охолодження самого БП.
  • На схемі терморегулятори також вказані показники, які повинні видавати контакти (так наприклад, жовті контакти повинні мати + 12V, червоні + 5V, а помаранчеві + 3,3V).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як записати Windows 10 на диск

Прийнявши за основу дані вимоги, протестуйте напруга у кожного з 20 або 24 проводів.

Будь-які отримані результати з відхиленням від норми можуть свідчити про те, що причина появи критичної помилки пов’язана з нестабільною роботою блоку живлення.

Рішення проблеми варіант 2

Другий найбільш частою причиною виникнення помилки «kernel-power» є несправність або несумісність встановленої оперативної пам’яті.

Як уми вже говорили, будь-які тестування навіть різними програмними засобами можуть надати результати про відсутність помилок і несправностей, але фа тично такі є.

Тому без зайвої витрати часу, пробуйте поступово відключати встановлені плашки оперативної пам’яті для того щоб з’ясувати, чи дійсно проблема пов’язана з ними, або ж копати слід в іншому напрямку.

Також зверніть увагу на сумісність оперативної пам’яті і материнської плати.

Висновок

Звичайно ж, хотілося б мати якісь певні і послідовні інструкції щодо вирішення даної проблеми, але, на жаль , таких рекомендацій просто немає так як сама по з бе критична помилка носить індивідуальний характер і може виникати практично на рівному місці.

Тому для початку слід виконати фізичну перевірку коректності роботи компонентів комп’ютера звичайним перебором, і якщо причини так і не будуть виявлені переходити до програмних тестів.

Звернути особливу увагу слід на два моменти:

  • цілісність системних файлів і папок для цього проведіть сканування командами «sfc / scannow» і «CHKDSK»;
  • перевірте коректність і актуальність встановлених драйверів програмного го забезпечення.

Схожі статті

Помилка kb2999226 на windows 7 x64 » Оновлення не застосовується до цього комп’ютера » — що робити?

Sasha

Помилка » bootmgr is missing press ctrl alt del to restart » на Windows 7 — що робити?

Maria

Помилка comctl32.dll windows 7 — що робити?

Undershmidtther

Залишити коментар