24.8 C
Нью-Йорк
13.08.2020
Windows 7

Як поміняти 64 бітну систему на 32 бітну windows 7 не змінюючи вінду?

Як поміняти 64 бітну систему на 32 бітну windows 7 не змінюючи вінду?
Даний варіант не варто називати Мультізагрузочний установкою, так як по-суті (максимально спрощуючи термінологію) в одному корпусі знаходитимуться два різних комп’ютера, які об’єднують спільні компоненти.

src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/1580081700_Kak-pomenyat-64-bitnuyu-sistemu-na-32-bitnuyu-windows-7-ne-menyaya-vindu_1.jpg» title=»Як поміняти 64 бітну систему на 32 бітну windows 7 не змінюючи вінду?» alt=»Як поміняти 64 бітну систему на 32 бітну windows 7 не змінюючи вінду?» width=»512″ height=»314″ />

Як поміняти розрядність windows 7 з 32 на 64 НЕ переустанавлівая систему альтернативні варіанти

Як і в будь-якому питанні про пошуки варіантів програмної завдання, завжди є альтернатива. В контексті даної теми, альтернативних варіантів два:

1. При інсталяції відмовитися від форматування несистемного диска, на який завчасно перенести всі необхідні файли, і встановити ОС з форматуванням на системний диск.

Як поміняти 64 бітну систему на 32 бітну windows 7 не змінюючи вінду?
Однак не варто забувати, що все одно програми, збережені / встановлені раніше на несистемний диск, працювати в штатному режимі не будуть потрібно їх перевстановлення.

Як поміняти 64 бітну систему на 32 бітну windows 7 не змінюючи вінду?
Даний варіант допоможе уникнути втрати файлів і покупки нового жорсткого диска.

2. Другий спосіб, він ж е найбільш правильний, це копіювання всієї інформації, втрата якої є неприпустимою, і установка операційної системи з повним форматуванням розділів жорсткого диска.

Висновок

На закінчення варто відзначити, що далеко не кожен процесор , випущений більш 5-10 років тому, підтримує розрядність в 64-біт.

Тому перед проведенням будь-яких маніпуляцій з перевстановлення ОС переконайтеся, що ваш комп’ютер відповідає мінімальним технічним вимогам.

особливо, якщо наявний обсяг оперативної пам’яті составля ет 4 ГБ (або менше), то, в принципі, перехід на 64-бітну операційну систему недоцільне, оскільки такі технічні можливості не зможуть забезпечити оптимальні умови використання можливостей операційної системи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Чому комп'ютер довго не вимикається після завершення роботи на windows 7

Схожі статті

Які служби можна відключити в windows 7 для кращої швидкодії?

Scooby

Припинена робота програми провідник на Windows 7 — як виправити?

Scooby

Помилка » dumping physical memory to disk » на windows 7 і » синій екран смерті » — що робити?

Andrey

Залишити коментар