31.05.2020
Windows 7

Брандмауера Windows не вдалося змінити деякі параметри — що робити?

Брандмауера Windows не вдалося змінити деякі параметри - що робити?

  • У правій частині вікна з’явиться список з усіма активними та неактивними службами, в якому необхідно знайти рядок «Брандмауер Windows».
  • Натисніть на неї правою кнопкою мишки і виберіть «Властивості» .

src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/1580081690_Brandmaueru-Windows-ne-udalos-izmenit-nekotorye-parametry-chto-delat_1.jpg» title=»Брандмауера Windows не вдалося змінити деякі параметри — що робити?» alt=»Брандмауера Windows не вдалося змінити деякі параметри — що робити?» width=»600″ height=»423″ />
в блоці «Тип запуску» виберіть «Автоматично», а в блоці «Стан» натисніть на кнопку «Пуск» (Запуск).

Брандмауера Windows не вдалося змінити деякі параметри - що робити?
На завершення перезавантажте комп’ютер і перевірте роботу проблемного додатки.

Причини виникнення системного збою

Якщо з запуском служби «Брандмауер Windows» все зрозуміло і просто, то причин її ніс анкціонірованного відключення може бути досить багато.

Так, розробники Microsoft стверджують, що найбільш імовірною причиною проблеми є вірусна активність, процвітаюча на комп’ютері користувача і блокує роботу важливих системних процесів (в тому числі і брандмауера).

Таким чином, якщо запропоноване в даній статті рішення не змогло усунути мимовільне відключення служби, то необхідно провести комплексну антивірусну перевірку операційної системи Windows.

Лікування вірусів для усунення проблем з за пуском служби брандмауера

Своїми рекомендаціями Microsoft просуває свою ж утиліту з пошуку і видалення шкідливого програмного забезпечення «Microsoft Safety Scanner» (зрозуміло, в комерційних інтересах), скачати яку можна на офіційному сайті «https: // www .microsoft.com / ru-ru / wdsi / products / scanner ».

Доцільність застосування даної програми викликає такі ж суперечки і недовіру, як і« Windows Defender », тому (на думку більшості It-фахівців і власний досвід) варто відзначити, що «Safety Scanner» використовувати можна, але тільки разом з іншими антивірусними им програмним забезпеченням (наприклад, «Doctor Web Cureit», «AntiMalware Bytes» чи сканерами від Лабораторії Касперського).

Після повної перевірки системи на наявність вірусів слід знову перевірити роботу служби «Брандмауер Windows».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Планувальник завдань в Windows 7 і 10: як відкрити і користуватися

Як включити брандмауер Windows, якщо той видає помилку?

Іншою причиною позапланового відключення служби «брандмауер Windows» може бути пошкодження системних файлів, яке призводить до нестабільної роботи компонентів операційної системи.

Для перевірки цілісності системи слід використовувати стандартний набір утиліт / команд:

1. Команди «sfc / scannow» і «CHKDSK»:

  • Відкрийте панель пошуку і введіть «cmd.exe».
  • Клацніть правою кнопкою мишки по результатам пошуку і виберіть «Запустити з правами адміністратора» (Запустити від імені адміністратора).
  • В відкрилася консолі виконайте команду «sfc / scannow» і дочекайтеся завершення процесу сканування.

Брандмауера Windows не вдалося змінити деякі параметри - що робити?
По завершенню виконайте другу команду «CHKDSK / f / r», де «/ f» це перевірка і автоматичне виправлення наявних помилок, «/ r» пошук і виправлення пошкоджених секторів.

Слід відмітив ть, що процес перевірки та виправлення системних помилок може бути тривалим, тому варто запастися терпінням і забезпечити безперебійне електроживлення для комп’ютера.

2. Використання утиліти автоматичної перевірки і виправлення проблем в роботі компонентів операційної системи «Microsoft Fix».

Перейдіть по посиланню «https://support.microsoft.com/ru-ru/help/2970908/how-to-use-microsoft-easy-fix-solutions» на офіційний сайт Microsoft, де можна скачати всі необхідні пакети.

Особливу увагу зверніть на:

  • «Пошук і усунення проблем з обладнанням і вус ройствамі ».
  • « Пошук і очищення зайвих файлів і ярликів, а також виконання завдань з обслуговування ».
  • « Пошук і усунення проблем з вхідними з’єднаннями комп’ютерів і брандмауером Windows ».
  • «Пошук і усунення проблем з запуском старих програм в цій версії Windows».

Для їх використання буде потрібно тільки завантажити обраний пакет ( «.msi» або «.diagcab» ), запустити завантажений файл і дочекатися завершення сканування (при цьому установка програми не потрібно).

висновок

На закінчення варто відзначити, що іноді в вирішенні даної проблеми не допомагає жоден з вищенаведеного способів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як відключити залипання клавіш Windows 10

В такому випадку зверніть увагу на зовнішні пристрої, які підключаються: наприклад, накопичувачі / флешки / диски / пристрої введення / виведення інформації і т.д.

Носії інформації слід перевірити на наявність вірусів і наявних помилок (команда «CHKDSK»), а у підключається периферії перевірити наявність актуальних драйверів програмного забезпечення, а також сумісність з операційною системою та іншими компонентами комп’ютера.

Схожі статті

Помилка kb2999226 на windows 7 x64 » Оновлення не застосовується до цього комп’ютера » — що робити?

Sasha

Комп’ютер включається сам після виключення — що робити?

Maxim

Неможливо завантажити профіль користувача на Windows 7 — що робити?

Andrey

Залишити коментар