31.05.2020
Windows 7

Як запустити гру на 32 бітної системі, якщо вона вимагає 64?

Як запустити гру на 32 бітної системі, якщо вона вимагає 64?
Тобто, всі причини появи збою вказані в тексті самої помилки: користувач намагається запустити програму, розроблену на 64-бітної архітектури, на 32-бітної операційної системи.

Таким чином, найбільш логічний вихід із ситуації (альтернативний варіант буде розглянуто нижче) це завантажити необхідне програмне забезпечення, розроблене для 32-бітної операційної системи, і спокійно використовувати його в роботі.

Також необхідно відзначити, що в більшості випадків подібна проблема з’являється на стадії встановлення якої -Чи бо гри або відразу ж після запуску.

Якщо гру і програму встановити вдалося, то, можливо, установник написаний для 64-біт і встановлює відразу дві версії гри / програми. Напевно, багатьом знайома ситуація, коли на робочому столі з’являється відразу 3 ярлика встановленого продукту, і підписані вони зазвичай у вигляді «Ярлик 32-біт», «Ярлик 64-біт» і «Launcher».

Відповідно, для вирішення просто відкрийте потрібний ярлик.

Що робити, якщо у тебе 32 бітна система, а для гри потрібна 64 ОС?

Тепер розглянемо питання, як запустити гру, що вимагає 64 бітну ОС, на 32-бітної системі, який є різновидом розглянутої вище проблеми. Для нього існує альтернативний варіант вирішення, проте допомагає він ладеко не завжди.

Запустити деякі програми / гри, які передбачають наявність 64-бітної архітектури, можливо і на 32-бітної машині, але при дотриманні ряду умов:

  • Процесор спочатку повинен підтримувати 64-бітну архітектуру. Перевірити це можна програмою CPU-Z на вкладці «CPU» в рядку «Instructions» якщо зазначено «x86-64», то процес відповідає згаданим вимогам, якщо просто «х86», то, на жаль, немає.
  • характеристики компонентів комп’ютера, в особливості оперативна пам’ять, дозволяють скористатися наявними можливостями більш нової версії розрядності операційної системи, а, отже, і запропонувати відповідні технічні характеристики.

Наприклад, при наявності 2 ГБ оперативної пам’яті намагатися перейти на 64-біт безглуздо, так як працювати операційна система олжна чином просто не буде.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як запустити командний рядок

Отже, даний варіант припускає установку гостьовий віртуальної операційної системи з розрядністю 64 біт і запуск необхідних додатків / ігор з використанням віртуальної ОС.

Реалізувати це можна за допомогою «Oracle VirtualBox», яка досить проста в установці, налаштуванні і використанні.

Але тут виникає логічне запитання: «Який сенс використовувати віртуальну машину і намагатися встановити віртуальну 64-бітну гостьову систему, якщо технічні можливості компонентів комп’ютера дозволяютьустановку і використання 64-бітної операційної системи Windows?! ».

Такий підхід / варіант був би логічний у зворотній ситуації, коли на комп’ютері з ОС в 64-біт потрібно емулювати операційну систему на 32-біт (наприклад , для програми, яка коректно працює тільки на даній розрядності).

В контексті даного питання такі дії безглузді, так як крім додаткового навантаження ви нічого суттєвого не отримаєте.

Висновок

Отже, підбиваючи підсумок можна виділити два аспекти:

  • Якщо технічні характ ристики дозволяють установку операційної системи з 64-бітної архітектурою, то встановіть її.
  • Якщо такі характеристики відсутні, то поновіть компоненти і встановіть 64-бітну операційну систему.

намагаючись будь-яким чином обійти наявні архітектурні обмеження нічого, крім додаткових проблем на свою голову, ви не придбаєте.

Схожі статті

Помилка comctl32.dll windows 7 — що робити?

Undershmidtther

Установка Windows на даний диск неможлива — на вибраному диску mbr

Axel

Комп’ютер включається і відразу вимикається, і так нескінченно — що робити?

Megusta

Залишити коментар