24.8 C
Нью-Йорк
13.08.2020
Безпека

Як прибрати спливаючі рекламні оголошення в браузері

Як прибрати спливаючі рекламні оголошення в браузері
Налаштування Adblock Plus

Також є програма для Windows під назвою Ad Muncher. Дана програма не є доповненням до браузеру і встановлюється в систему окремо.

Плюсом Ad Muncher є те, що вона перевіряє весь веб-трафік, а значить блокує спливаючі рекламні оголошення у всіх браузерах. Таке рішення може бути зручно якщо ви користуєтеся різними браузерами. Дізнатися більше про Ad Muncher можна на офіційному сайті або на сторінці в Вікіпедії.

Як прибрати спливаючі рекламні оголошення в браузері
Налаштування Ad Muncher

Як прибрати спливаючі рекламні оголошення на зараженому комп’ютері

Якщо у вас спливає реклама з’являється при відвідуванні будь-якого сайту або відразу при запуску браузера, то вам потрібно очистити комп’ютер від шкідливих програм, які викликають дані спливаючі вікна.

Найбільш потужною програмою для пошуку такого шкідливого софту є Malwarebytes Anti-malware. Зайдіть на офіційний сайт даної програми і скачайте безкоштовну її версію. Після чого встановіть на свій комп’ютер і запустіть перевірку.

Як прибрати спливаючі рекламні оголошення в браузері
Процес перевірки комп’ютера за допомогою Malwarebytes Anti-malware

А після завершення перевірки видаліть всі підозрілі об’єкти і перезавантажте комп’ютер. Швидше за все, це процедури буде достатньо для того щоб позбутися від спливаючій реклами, яка з’являється в вашому браузері. Більш докладно про перевірку комп’ютера за допомогою Malwarebytes Anti-malware можна почитати в статті «Як видалити вірус, який відкриває браузер з рекламою«.

Надалі повторюйте перевірку комп’ютера за допомогою програми Malwarebytes Anti-malware хоча б раз в місяць. Для того щоб вчасно виявляти і видаляти шкідливе програмне забезпечення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як подивитися історію в Яндекс браузері

Схожі статті

Безпечна робота в інтернеті: 10 простих правил

Maria

Особиста інформація в мережі: сервіси Google

Marina

Як зайти на сайт, якщо доступ закритий

Alex

Залишити коментар