23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Ноутбуки

Як підключити бездротову мишку до ноутбука

Як підключити бездротову мишку до ноутбука
Для підключення бездротової мишки з радіозв’язком до ноутбука використовується спеціальний приймач або так званий «донгл». Це невеликий пристрій, який підключається до USB роз’єму і забезпечує бездротовий зв’язок між мишкою і ноутбуком.

src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/1580081620_Kak-podklyuchit-besprovodnuyu-myshku-k-noutbuku_1.jpg» title=»Як підключити бездротову мишку до ноутбука» alt=»Як підключити бездротову мишку до ноутбука» width=»279″ height=»179″ />
Зазвичай приймач ховається в корпусі самої мишки. Його можна знайти на нижньому боці корпусу або в відсіку для батарейок. Вийміть приймач з мишки і підключіть його до будь-якого USB роз’єму на вашому ноутбуці.

Як підключити бездротову мишку до ноутбука
На цьому підключення бездротової мишки з радіозв’язком завершено. Зачекайте кілька секунд, щоб операційна система Windows встановила драйвери, і перевіряйте роботу мишки.

Якщо мишка не працює, то перевірте ще раз батарейки і кнопку включення. Якщо ж нічого не допомагає, то ознайомтеся з інструкцією з підключення, яка повинна йти в комплекті з будь-мишкою. Можливо, у вашій моделі мишки є якісь особливості, які потрібно врахувати при підключенні.

Підключення бездротової мишки по Bluetooth

Підключення бездротової мишки з використанням бездротової мережі Bluetooth дещо складніше і може відрізнятися, в залежності від вашої версії Windows. У цій статті ми покажемо, як це робиться в Windows 10, оскільки більшість нових ноутбуків поставляються саме з цією операційною системою.

Як і в попередньому випадку потрібно почати з перевірки батарейок і кнопки включення. Переконайтеся, що в мишці встановлені робочі батарейки, а кнопка включення знаходиться в положенні «ON» або «Включено».

Після цього потрібно включити Bluetooth на ноутбуці. Для цього відкрийте меню «Параметри» (Win-I), перейдіть в розділ «Пристрої — Bluetooth» і включіть там відповідну опцію.

Як підключити бездротову мишку до ноутбука
Після включення Bluetooth клікніть по посиланню «Інші параметри Bluetooth», яка знаходиться трохи нижче.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як підключити дисковод до комп'ютера

Як підключити бездротову мишку до ноутбука
у вікні потрібно включити всі доступні параметри і натиснути на кнопку «ОК».

Як підключити бездротову мишку до ноутбука
Після цього вікні «параметри» в розділі «Пристрої — Bluetooth »повинна з’явитися ваша Bluetooth-мишка. Якщо мишка не з’являється, то можливо потрібно натиснути на кнопку підключення, яка знаходиться на нижньому боці корпусу мишки.

Як підключити бездротову мишку до ноутбука
Після появи мишки в меню «Параметри», по ній потрібно просто клікнути і натиснути на кнопку « зв’язати ». Це запустить процес підключення Bluetooth-мишки до ноутбука.

Як підключити бездротову мишку до ноутбука
Через кілька секунд після натискання на кнопку «Зв’язати», бездротова мишка повинна запрацювати.

Якщо підключення не відбулося, то перевірте кнопку включення і батарейки. Також ознайомтеся з інструкцією, яка йде в комплекті з мишкою. Можливо, у вашої мишки є якісь особливості, які були не враховані в даному матеріалі.

Схожі статті

Як підключити монітор до ноутбука

Bobby

Як дізнатися який процесор на ноутбуці

Murcia

Ноутбук вимикається сам по собі

Pasha

Залишити коментар