25.6 C
Нью-Йорк
12.08.2020
Windows 7

Тип файлової системи raw chkdsk неприпустимий для дисків raw — що робити?

Тип файлової системи raw chkdsk неприпустимий для дисків raw - що робити?
Або пройдіть в «C: WINDOWSsystem32», знайдіть даний файл, клікніть по ньому правою кнопкою мишки і виберіть «Запуск від імені адміністратора» / «Запуск із правами адміністратора» (в залежності від версії операційної системи).

Після чого консоль командного рядка повинна відкритися з ім’ям Адміністратор.

Помилки і проблеми другої групи

Найбільш поширені проблеми з утилітою «CHKDSK» пов’язані саме з її роботою, а точніше, з відсутністю можливостей її коректної роботи.

як приклад розглянемо следующи проблеми:

Тип файлової системи chkdsk неприпустимий для дисків raw що робити?

Така помилка виникає в ситуаціях, коли користувач намагається перевірити і виправити свідомо несправний або новий носій (так як сам по собі формат «RAW» сигналізує саме про відсутність будь-якого формату).

Як правило, причиною виникнення формату «raw» є системні збої, які призводять до відмови коректної роботи фізичного носія (наприклад, такий збій може виникнути в результаті проблем з електроживленням, в тому числі при неп равильна виключенні комп’ютера, або ж бути наслідком необдуманого форматування і розподілу ресурсів носія).

В спробі виправити ситуацію користувач запускає розглянуту утиліту, але у відповідь отримує помилку з текстом «chkdsk неприпустимий для дисків raw».

Далі в залежності від важливості збережених на носії даних можливо два варіанти розвитку подій: виправлення помилок носія з повною втратою даних, або їх збереження за допомогою додаткових утиліт.
The type of the file system is raw chkdsk is not available for raw drives як збережи ть дані з флешки?
Щоб зберегти дані з пошкодженого носія буде потрібно додатковий софт — наприклад, безкоштовна програма «DMDE».

  • Скачайте і розархівуйте отриманий архів з програмним забезпеченням, після чого запустіть програму.
  • в блоці «Вибрати пристрої» зі свідомо включеним параметром «Показати розділи» виберіть фізичний диск з форматом «raw».
  • Тут відкриється список розділів обраного фізичного диска, в якому кліком мишки потрібно виділити проблемний (зазвичай він позначений перехрестям), після чого натиснути « ідкрити тому »для перегляду його вмісту.
  • Після затвердження, що знайдений саме той розділ, який відображається в« raw », поверніться в попереднє вікно, натисніть« Відновити »і дочекайтеся завершення відновлення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Помилка 0х80004005 комп'ютер не бачить мережу - що робити?

Що робити, якщо дані зберігати не обов’язково?
Даний варіант набагато простіше й прозаїчніше це просте форматування носія.

Вам потрібно:

  • Натиснути комбінацію клавіш «WIN + R» і виконати «diskmgmt.msc» .
  • Виділити проблемний диск або розділ (буде вказано «raw» в стовпці «Файлова система»), натиснути на нього правою кнопкою мишки і вибрати «Форматувати».

Тип файлової системи raw chkdsk неприпустимий для дисків raw - що робити?
Після чого призначте мітку тому, файлову систему і завершите роботу з утилітою.

Чому chkdsk не вдається відкрити тому для прямого доступу

Це одна з критичних помилок, що сигналізують про тому, що ф изические носій фактично несправний або підходить до цього стану.

Звичайно, при наявності певних навичок можна спробувати його «оживити» для цього буде потрібно, як мінімум, знати модель і тип контролера, і на основі отриманої інформації завантажити програмне забезпечення по прошивці носія.

в такому випадку ще є ймовірність, що робота, наприклад, флешки буде відновлена, але в більшості випадків ці маніпуляції недоцільні (так як не гарантують повторення ситуації в майбутньому).

Таким чином, оптимальним й варіант вирішення проблеми полягає лише в спробі відновити наявні на носії важливі файли.

Зробити це можна, наприклад, програмою «Recuva», яка відмінно справляється з подібними завданнями (природно, за умови, що носій подає хоч якісь -то ознаки життя).

Чому при кожному включенні комп’ютера запускається chkdsk проблеми третьої категорії

Перевірка цілісності системи і коректності роботи фізичного диска безумовно важливі, але часом, вони нав’язливо запускаються при кожному включенні комп’ютера (що ні рітічно, але не дуже зручно).

Виправити це досить просто:
Як відключити перевірку диска 1 варіант
Він же найбільш простий, так як потрібно всього лише відкрити консоль командного рядка з правами адміністратора і виконати команду «chkntfs / x A:», де «А:» це буква диска, який потрібно додати до списку винятків автоматичної перевірки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Забув пароль від комп'ютера що робити? Як увійти в обліковий запис

Тип файлової системи raw chkdsk неприпустимий для дисків raw - що робити?
Як скасувати перевірку chkdsk при завантаженні 2 варіант
Даний варіант зажадає певного втручання в ключі реєстру, тому попередньо створіть точку відновлення системи для підстраховки.

Після чого виконайте наступні дії:

Натисніть «WIN + R» і виконайте «regedit».

Пройдіть «HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetControlSession Manager» і зверніть увагу на ключ «BootExecute», значення якого за замовчуванням «autocheck autochk *» ..

Тип файлової системи raw chkdsk неприпустимий для дисків raw - що робити?
Подвійним кліком відкрийте значення ключа і в поле « значення »перед символом« * »пропишіть параметр« / K: A », де« А », також є буквою диска з варіанта вище.

Тип файлової системи raw chkdsk неприпустимий для дисків raw - що робити?
Натисни е «ОК» і перезавантажте комп’ютер.

Висновок

Таким чином, величезна користь утиліти «CHKDSK» інколи досягається шляхом вирішення ряду досить-таки складних і не завжди однозначних проблем, що з урахуванням важливості її функціоналу невелика плата за кінцевий результат.

Також радимо ознайомитися з запуском і налаштуванням брандмауера для запобігання багатьох системних помилок.

Схожі статті

Чи не вдалося обчислити індекс продуктивності на Windows 7 — як виправити?

Axel

Які служби можна відключити в windows 7 для кращої швидкодії?

Scooby

Чому комп’ютер довго не вимикається після завершення роботи на windows 7

Pasha

Залишити коментар