25.9 C
Нью-Йорк
15.08.2020
Планшети

ультрабук трансформер

ультрабук трансформер

ASUS TAICHI 21

ASUS TAICHI 21 — це ультрабук трасформер з вкрай незвичайним способом трансформації в планшет. Для того щоб перевести даний пристрій в режим планшета, досить його просто закрити. Замість того щоб придумувати складний механізм трансформації в компанії ASUS пішла простішим і природним шляхом. Вони встановили ще один екран на зворотному боці екрану. Таким чином, коли користувач закриває даний ультрабук, він отримує звичайний планшетний комп’ютер. Дане рішення дуже зручне і надійне. Але, є і недоліки. Через велику вагу відразу двох екранів, верхня частина ультрабука стала важити майже стільки ж скільки і нижня, що негативно позначилося на балансі пристрою.

ультрабук трансформер

DELL XPS 12

DELL XPS 12 — ультрабук трансформер в стилі компанії DELL. Раніше компанія вже випускала ноутбуки з таким способом трансформації. Основний ідей DELL є обертається екран, який закріплений в спеціальній рамці. Таким чином для того щоб трансформувати даний ультрабук в планшет користувачеві необхідно просто прокрутити екран всередині рамки на 180 градусів і закрити пристрій. Після цього DELL XPS 12 можна використовувати в режимі планшета.

ультрабук трансформер

Sony Vaio Duo 11

Sony Vaio Duo 11 — ультрабук трасформер від компанії Sony. Як і більшість іншої техніки від цієї компанії Vaio Duo 11 відрізняється стильним преміальним дизайном. Спосіб трасформации менш оригінальний, ніж у попередніх описаних моделей, однак, більш надійний і перевірений. Цей спосіб прийнято називати слайдером. У минулому цей спосіб трансформації пристрої широко прим’яти в мобільних телефонах. Тут базовим режимом можна вважати режим планшета. Для того щоб встановити режим ноутбука користувачеві необхідно зрушити верхню частину гаджета. Після чого екран буде зафіксований в горизонтальному положенні, а клавіатура, яка була прихована під екраном, стане доступна користувачеві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що таке ультрабук?

ультрабук трансформер

Lenovo ThinkPad Twist S230u

Lenovo ThinkPad Twist — ще один ультрабук трасформер від компанії Lenovo. У цій моделі Lenovo не стала винаходити велосипед і застосувала класичний спосіб трансформації, який давно використовується в ноутбуках трасформери. Дана модель ноутбука побудована з використанням обертового екрану. Для того щоб перейти в режим планшета користувачеві необхідно повернути екран на 180 градусів і покласти тильною стороною на клавіатуру. Для цього пристрій оснащений спеціальним обертовим механізмом.

ультрабук трансформер

Схожі статті

Дитячий планшет

Elena

Планшет з USB

Dmitry

Який планшет вибрати

Maxim

Залишити коментар