24.8 C
Нью-Йорк
13.08.2020
Планшети

ноутбук планшет

ноутбук планшет
Єдиним недоліком даного пристрою можна вважати його габарити. Його товщина в складеному стані перевищує 3 сантиметри.

Lenovo IdeaPad Yoga 13 — ультрабук трансформер. Пристрій можна використовувати разом як ноутбук або як планшет. Для трансформації в планшет використовується дуже простий принцип. Екран ноутбука просто перегинається на зворотну сторону пристрою, після чого з ним можна працювати в режимі планшетного комп’ютера.

ноутбук планшет
Апаратна начинка ноутбука-планшета Lenovo IdeaPad Yoga 13 складається з процесора Core i5 з тактовою частотою 1700 МГц, 4 гб оперативної пам’яті, 13,3 дюймового екрану з роздільною здатністю 1600 × 900 і SSD накопичувача ємністю 128 гігабайт.

ASUS TAICHI 21 — ще один ультрабук з дуже оригінальним способом трансформації з ноутбука в планшет. Цей пристрій оснащено відразу двома екранами, які розміщені на обох сторонах верхньої частини ноутбука. Таким чином, коли ноутбук відкритий, працює перший екран, а коли використовувати закриває пристрій, починає працювати другий екран і ASUS TAICHI 21 переходить в режим планшета. Такий спосіб трансформації простий і дуже надійний. Немає ризику, що з часом механізм трансформації зламається.

ноутбук планшет
Технічні характеристики даного ноутбука-планшета також знаходяться гідному рівні. ASUS TAICHI 21 оснащується процесором Core i5 з тактовою частотою 1700 МГц, 4 гб оперативної пам’яті, двома екранами з діагоналлю 11.6 дюймів і роздільною здатністю 1920 × 1080, для зберігання призначених для користувача даних передбачений SSD накопичувач ємністю 128 гігабайт.

DELL XPS 12 — ще один трансформується ноутбук-планшет від компанії DELL. У цій моделі компанія DELL використовувала більш інноваційний спосіб трансформації. Екран пристрою закріплений в спеціальній рамці, всередині якої він може обертатися на 180 градусів. Таким чином для того щоб перетворити цей гаджет в планшет користувачеві потрібно провернути екран і покласти його на клавіатуру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як почистити ноутбук від пилу самостійно в домашніх умовах

ноутбук планшет
Технічні характеристики DELL XPS 12: процесор Core i5 з частотою 1700 МГц, 8 гб оперативної пам’яті, 12.5 дюймовий екран з роздільною здатністю 1920 × 1080, 256 гб на SSD накопичувачі.

Sony Vaio Duo 11 — останнім пристрій, який ми розглянемо. Даний гаджет можна назвати повноцінним ноутбуком, однак він може зацікавити багатьох користувачів. Sony Vaio Duo 11 це скоріше планшет, який може трансформуватися в ноутбук, ніж навпаки. У Sony Vaio Duo 11 використовується спосіб трансформації, який відомий як слайдер. Для того щоб відкрити клавіатуру користувачеві необхідно зрушити екран.

ноутбук планшет
Конкретні характеристики залежать від модифікації. У самій топововой модифікації Sony Vaio Duo 11 оснащується процесором Core i7 з частотою 2 ГГц, 8 гб оперативної пам’яті, 11.6 дюймовим екраном з роздільною здатністю 1920 x 1080 SSD накопичувачем на 512 гігабайт.

Схожі статті

Що таке планшет

Sasha

ультрабук трансформер

Murcia

Планшет з функцією телефону

Pasha

Залишити коментар