25.5 C
Нью-Йорк
06.08.2020
Новини науки і технологій

Вчені уточнили, що потрібно для формування колективного імунітету від COVID — 19

Вчені уточнили, що потрібно для формування колективного імунітету від COVID - 19
Вчені встановили, що для формування колективного імунітету від COVID 19 досить 43% перехворів населення, а не 60%, як вважалося раніше.

Дослідження, проведене математиками з Ноттінгемського і Стокгольмського університетів, опубліковано на порталі Science . У ньому вони по-новому підійшли до створення моделі для обчислення колективного імунітету і встановили, що він може бути досягнутий при меншій кількості заражених, ніж вважалося раніше, передає obozrevatel.com.

До класичної моделі розрахунку вони додали дві додаткових категорії: вік (поділивши модель на шість вікових груп) і соціальну активність (поділивши на три групи: 50% із середньою активністю, 25% з низькою і 25% з високою). Їм вдалося з’ясувати, що формування колективного імунітету набагато сильніше взаємопов’язане саме з соцактівностью, ніж з віком.

Від цих факторів залежить не тільки рівень імунної у верств населення, а й середня кількість людей, яких здатний заразити 1 хворий. Саме цей показник використовують для обчислення відсотка необхідних заразилися при розрахунку колективного імунітету. У класичній моделі цей показник був усередненим, а в новій він розраховується окремо по кожній групі.

Згідно з новими підрахунками, для створення колективного імунітету досить 43% перехворів населення, тоді як раніше говорилося про 60%. При цьому вчені відзначили, що варто сприймати їх модель тільки як ілюстрацію, але не як точну цифру.

Вести-UA

Ти ще не підписаний на Telegram? Швидко тисни!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Молочні продукти викликають діабет і гіпертонію - вчені

Схожі статті

Медики назвали шкідливу для здоров’я посуд

Serega

Список найшкідливіших для серця алкогольних напоїв

Bobby

У Києві зафіксували 105 випадків коронавірусу за добу: статистика по районах

Serega

Залишити коментар