26.7 C
Нью-Йорк
13.07.2020
Новини науки і технологій

Лікар розповіла про новий побічний ефект COVID — 19

Лікар розповіла про новий побічний ефект COVID - 19
З початком пандемії коронавируса пацієнти стали все частіше скаржитися на дивні симптомами, які медики називають панічними атаками.

За словами доктора Патимат Алієвої, цей новий побічний ефект COVID 19 у людей загострюється і набуває важкий характер. Про це повідомляє Рамблер.

У мене на прийомі було кілька таких пацієнтів. Хтось шукав тромб у всіх судинах свого організму, кого-то мучили задишка і почуття кома в горлі, інші і зовсім хотіли перевірити все, що можна, щоб виключити всі наслідки вірусу, — розповіла вона.

Лікар зазначила, що під час карантину і самоізоляції через COVID 19 симптоми панічного атаки можуть бути справжнім випробуванням для тих, хто відчуває їх вперше.

Доктор підкреслила, що панічна атака — це стан, коли страх або тривога провокують у людини раптові фізичні симптоми без очевидної на те причини. Найпоширенішими її ознаками є біль в грудях, задишка, відчуття підвищеної температури або ознобу.

Коли ми потрапляємо в ситуації з мінливими обставинами і непередбачуваним майбутнім, наша перша реакція в тому, щоб активно чинити опір цьому. Роблячи таким чином, ми лише погіршуємо наші власні страждання, — пояснила Алієва.

Експерт додала, що чинити опір таким панічним думкам і відчуттям не варто — їх потрібно приймати як даність і бути спокійним, адже з часом все це неодмінно закінчиться.

Вести-UA

Ти ще не підписаний на Telegram? Швидко тисни!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Розпочнеться 26 травня: Зеленський попередив українців про новий ударі

Схожі статті

Івано-Франківщина відновлює карантин: заклади культури та спорту знову закриті через спалах коронавірусу

Sasha

Від чого в спеку краще відмовитися: відповідь дієтолога

Dmitry

Названа температура повітря, при якій коронавірус нешкідливий

Andrey

Залишити коментар