26.7 C
Нью-Йорк
13.07.2020
Новини науки і технологій

Лікар розповіла, які епідемії з’являться в Україні восени

Лікар розповіла, які епідемії з'являться в Україні восени
Восени українців чекає друга хвиля коронавируса, яка також буде супроводжуватися вірусом грипу. За словами лікаря-епідеміолога Людмили Мухарської, головна небезпека полягає в тому, що з приходом осені кілька респіраторних інфекцій об’єднаються між собою. Громадян атакує грип та інші гострі вірусні інфекції. І все це на тлі коронавируса, який нікуди не зникне.

За словами медика, система охорони здоров’я повинна бути готова до того, що госпіталізувати потрібно буде не тільки хворих COVID 19, але і хворих на грип та інші гострі респіраторні інфекції . Соціальна дистанція, дезінфекція рук і поверхонь і медична маска — залишаться головними заходами для українців на довгий час. Також Мухарська радить вакцинуватися від грипу, передає today.ua.

Якщо ми будемо робити все, що повинні робити, щоб не інфікуватися коронавірусів, то саме це допоможе нам не інфікуватися від інших респіраторних вірусних інфекцій, в тому числі і від грипу, — зазначила лікар.

В Україні 25 червня зафіксовано антирекорд по захворюваності коронавірусів — 994 нових інфікованих. За останні 10 днів показник захворюваності в країні різко зріс. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаль, в країні почалася друга хвиля захворювання. Незважаючи на це, повертати тотальний карантин влада не буде. За словами прем’єра, це зруйнує економіку і може привести до ще більш фатальних наслідків, ніж просто коронавірус.

З 10 червня в країні триває адаптивний карантин, який має на увазі, що місцева влада має право посилювати карантинні обмеження в разі потреби. При цьому загальнонаціональний карантин триває в країні до 31 липня.

Вести-UA

Ти ще не підписаний на Telegram? Швидко тисни!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Міфи про місячні, в які не варто вірити

Схожі статті

Заворушення, пожежі і протести в США. У 40 містах, включаючи Вашингтон, введена комендантська година

Bobby

Медики розповіли про шкоду літніх ягід

Murcia

Лікарі знайшли комбінацію препаратів для одужання від COVID — 19

Alex

Залишити коментар