22.4 C
Нью-Йорк
13.07.2020
Новини науки і технологій

Лікар пояснив, як позбутися головного болю без таблеток

Лікар пояснив, як позбутися головного болю без таблеток
Одним з частих приводів для звернення до лікарів, є головні болі. Найчастіше вони не належать до ознак серйозних або загрожують життю захворювань, але здатні завдати чимало мук і значно знизити якість життя. Є кілька простих способів зменшити, а іноді і повністю усунути сильні болі в області голови.

Лікар-остеопат Володимир Животов радить методику, яка допоможе самостійно зняти напади головного болю без прийому лікарських препаратів. Крім цього, виконуючи ці вправи, ви швидко відновите свої сили, підсилите приплив крові до шкіри голови і функції кровоносних каналів, поліпшите стан волосся.
Часті головні болі
При постійних нападах мігрені або болях в голові, слід пройти ретельне медичне обстеження, це допоможе вчасно виявити аневризми або пухлини в порожнині черепа. Якщо ніяких серйозних відхилень немає, то найчастіше, больовий синдром пов’язаний з травмами голови або серйозними забоями, які отримані, наприклад, в дитячому віці.

Подібні травми можуть проявити наслідки через багато десятків років, і провокувати підвищену або знижений тиск, здавлювати кровоносні канали, викликати затиснення в шийному відділі хребта і різні порушення. В переважній більшості, мігрені виникають у людей, які ведуть малорухливий спосіб життя. Їх підсилюють напруження м’язів шиї, постійно зустрічаються у людей з «сидячою» роботою, і часті стресові ситуації.
Як позбутися від нападів головного болю?
Щоб повністю прибрати головний біль, необхідно дізнатися її першопричину, і вилікувати основне захворювання, яке провокує напад. Але це не означає, що потрібно її терпіти або ковтати жменями анальгетики. Будь-якій людині під силу самостійно зняти або хоча б набагато зменшити больовий синдром. Остеопат Володимир Животов пропонує під час чергового нападу спробувати спеціальні вправи. Їх необов’язково робити все, досить вибрати найбільш підходящий і ефективний для себе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Лікар пояснив, чи потрібно носити маски в спеку

Вам не знадобиться ніяких пристосувань, просто під час виконання, постарайтеся не відволікатися:

1. Великими і вказівними пальцями рук або всією поверхнею долонь, міцно захоплюйте м’язи шиї і пройдіться по ним чутливими щипковим рухами.

2. Самостійно або попросивши помічника, в швидкому темпі стискайте м’язи надплечий, спочатку з одного боку, потім перейдіть до іншого. Робіть це енергійно, в одному ритмі. Це сприяє поліпшенню кровообігу в трапецієподібних м’язах і тканинах шиї і зняття напруженості. При виконанні ви можете відчути досить сильний біль в цих місцях, але вона буде короткочасною, а потім ви відчуєте полегшення і поліпшення самопочуття.

3. Сядьте на стілець біля стіни і постарайтеся добре розслабитися. Дуже повільно закидайте голову і комфортно зіпріться об спинку або стіну потиличної частиною. Прикрийте очі і затримайтеся в цьому положенні. У цьому стані місця прикріплення подзатилочная м’язів зближуються по максимуму, і викликають повне розслаблення. Не кваплячись і дуже плавно поверніться у вихідне положення.

4. Долонями обхопіть волосся ближче до поверхні шкіри і стискайте кулаки, щоб відчути натяг і невелику хворобливість. Зробіть це кілька разів і просувайтеся далі по всім волосистим ділянкам. Таким чином, за допомогою натягу шкірних покривів, ви розтягніть сухожильний скальп, що посилить приплив крові до голови, поліпшить постачання свіжою кров’ю головного мозку і лицьових тканин.

Крім цього, волосяні цибулини отримають більше артеріальної крові, що забезпечить їх киснем і харчуванням і благотворно позначиться на їхньому здоров’ї. Цей спосіб ви можете застосовувати не тільки для усунення нападів болю, але і в якості регулярного залицяння за волоссям.

5. Виконайте тиснуть руху одночасно всіма пальцями, починаючи від потиличної частини і просувайтеся вниз до основи шиї. Волосся піднімайте, щоб вплив було безпосередньо на шкірні покриви. Такими діями ви злегка розтягніть шийні м’язи, активізуєте кровопостачання і скинете застої крові з черепної коробки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Названий єдиний правильний спосіб позбутися від врослого нігтя

Джерело: econet

Вести-UA

Ти ще не підписаний на Telegram? Швидко тисни!

Схожі статті

в Україні за добу 483 нові випадки зараження коронавірусом

Alex

Уряд послабив обмеження для пенсіонерів та учнів

Sasha

1500 ккал: скільки потрібно з’їсти різних продуктів для норми

Sasha

Залишити коментар