25.6 C
Нью-Йорк
12.08.2020
Ноутбуки

Що робити якщо ноутбук завис і не реагує

Що робити якщо ноутбук завис і не реагує
Крім цього, зависла програму можна визначити за навантаженням на процесор і зайнятому обсязі оперативної пам’яті. Найчастіше, така програма створює найбільше навантаження і займає найбільше пам’яті.

src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/1580081400_Chto-delat-esli-noutbuk-zavis-i-ne-reagiruet_1.png» title=»Що робити якщо ноутбук завис і не реагує» alt=»Що робити якщо ноутбук завис і не реагує» width=»600″ height=»415″ />
Після того, як ви знайшли програму, яка зависла, клікніть по ній правою кнопкою мишки і виберіть варіант «Зняти задачу». Це повинно зупинити роботу програми і вирішити проблему з зависанням.

Що робити якщо ноутбук завис і не реагує
Якщо це не працює, то можна випробувати натиснути правою кнопкою по програмі і вибрати пункт «Докладно» (або «Перейти до процесу» якщо у вас Windows 7).

Що робити якщо ноутбук завис і не реагує
Після цього ви перейдете на вкладку «Подробиці» (або «Процеси», якщо у вас Windows 7). Тут можна скористатися функцією «Завершити дерево процесів». Часто ця функція дозволяє закрити зависла програму навіть в тих випадках, якщо «Зняти задачу» не спрацьовує.

Що робити якщо ноутбук завис і не реагує
Але, в деяких випадках ноутбук зависає настільки серйозно, що вирішити проблему за допомогою диспетчера задач не виходить. Не рідко він взагалі не відкривається. У таких випадках вирішити проблему з зависанням можна тільки за допомогою примусового перезавантаження.

Примусова перезавантаження завислого ноутбука

Якщо ваш ноутбук завис і не на що не реагує, то ви завжди можете вирішити проблему за допомогою примусового перезавантаження. На більшості ноутбуків немає кнопки «Reset» як на настільних ПК, тому перезавантаження виконується за допомогою кнопки включення.

Натисніть на кнопку включення ноутбука і утримуйте її поки ноутбук не вимкнеться. Зазвичай для цього потрібно утримувати кнопку близько 5 секунд. Цей спосіб виключення реалізований на апаратному рівні, тому він спрацьовує при будь-якому зависанні. Після виключення просто включите ноутбук, і він почне працювати в штатному режимі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Помилка Kernel - power код події 41 категорія завдання 63 на windows 7 - що робити?

До речі, тривале натискання на кнопку включення спрацьовує і на інших пристроях. Наприклад, таким чином можна вимкнути завислий настільний комп’ютер або мобільний телефон на базі Android.

Що робити якщо ноутбук завис і не реагує
Крім цього, якщо на ноутбуці використовується знімається акумулятор, то ви можете вимкнути його, просто відключивши від мережі електроживлення і витягнувши батарею . Для цього переверніть ноутбук нижньою стороною вгору і звільніть фіксатори, які утримують акумулятор. Після цього можна буде зняти акумулятор і тим самим вимкнути завислий ноутбук.

Що робити якщо ноутбук завис і не реагує
Потрібно відзначити, що зняття акумулятора — це більш ризикований спосіб виключення. Тому краще використовувати тривале натискання на кнопку включення.

Схожі статті

Як дізнатися модель ноутбука

Megusta

Як підключити ноутбук до телевізора через HDMI

Serega

Як вибрати комп’ютер для будинку

Serega

Залишити коментар