30.2 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Комп'ютерні мережі

Як підключити стаціонарний комп’ютер до Wi — Fi

Як підключити стаціонарний комп'ютер до Wi - Fi
Роз’єми для Wi-Fi антен

Але, швидше за все, таких роз’ємів ви не знайдете, а значить для підключення вашого стаціонарного комп’ютера вам потрібно буде придбати окремий Wi-Fi адаптер. Такі адаптери бувають двох типів: зовнішні і внутрішні. Зовнішні підключаються до комп’ютера через USB, як звичайна флешка, а внутрішні потрібно встановлювати в роз’єм PCI Express x1.

Як підключити стаціонарний комп'ютер до Wi - Fi
Wi-Fi адаптери для стаціонарних комп’ютерів

Швидкість, яку можуть забезпечити Wi-Fi адаптери залежить від стандартів бездротового зв’язку, які вони підтримують, і класу самого пристрою. Моделі з нижнього і середнього цінового діапазону зазвичай підтримують стандарт 802.11n і на практиці забезпечують швидкість від 50 до 100 Мбіт / с. Дорожчі адаптери підтримують стандарт 802.11ac і в реальному використанні можуть забезпечити 200 Мбіт / с і більше.

При виборі Wi-Fi адаптера потрібно враховувати не тільки те, яка швидкість вам потрібна, а й те, який у вас роутер. Якщо ваш роутер підтримує тільки Wi-Fi за стандартом 802.11n, і ви не плануєте змінювати його на більш сучасну модель, то і переплачувати за дорогою і швидкий Wi-Fi адаптер немає ніякого сенсу. Оскільки без підтримки з боку роутера, Wi-Fi адаптер не зможе показати все, на що він здатний.

Підключення стаціонарного комп’ютера до Wi-Fi

Підключення стаціонарного комп’ютера до Wi-Fi мало чим відрізняється від підключення ноутбука. Для початку потрібно встановити драйвери для Wi-Fi адаптера. Якщо у вашої материнської плати є вбудований Wi-Fi адаптер, то драйвери для нього потрібно шукати на сайті виробника такої плати. Якщо ж ви використовуєте окремий Wi-Fi адаптер, то драйвери потрібно шукати на сайті виробника самого адаптера. Установка драйверів не представляє нічого складного, вони встановлюються в систему так само, як і звичайні програми. Після установки може знадобитися перезавантаження комп’ютера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як підключити роутер до комп'ютера

Після установки драйверів на панелі завдань, поряд з системним годинником, повинна з’явиться іконка Wi-Fi. Залежно від версії Windows дана іконка може виглядати по-різному. На скріншотах внизу показано як ця ікона виглядає в Windows 7 і Windows 10.

Як підключити стаціонарний комп'ютер до Wi - Fi
Іконка Wi-Fi на панелі завдань

Для підключення комп’ютера до Wi-Fi потрібно натиснути на цю іконку і вибрати одну з доступних мереж. Внизу показано як це відбувається в Windows 7 і Windows 10.

Як підключити стаціонарний комп'ютер до Wi - Fi
Підключення комп’ютера до Wi-Fi мережі

Після вибору мережі у вас можуть запросити пароль або підключення до Wi-Fi відбудеться автоматично. Якщо у вас виникають якісь труднощі з підключенням, то рекомендуємо ознайомитися з нашими статтями про те, як підключити Wi-Fi на Windows 10 і Windows 7. Там весь процес підключення описаний більш докладно.

Схожі статті

Що таке проксі або проксі — сервер

Megusta

Як обрізати музику

Serega

Невизначена мережа без доступу до Інтернету

Sasha

Залишити коментар