25.3 C
Нью-Йорк
11.08.2020
Новини науки і технологій

« Це проблема »: з’ясувалося, як юна дочка Зеленського розплачується за президентство батька

« Це проблема »: з'ясувалося, як юна дочка Зеленського розплачується за президентство батька
1 червня під усьому світі відзначають День захисту дітей. Володимир Зеленський розповів про те, як змінилося життя його дочки і сина після перемоги їхнього батька на виборах

Президент України відверто розповів про випробування своєї сім’ї у фільмі, який вийшов з нагоди його першої річниці на посаді. Глава держави зізнався, що для його рідних багато змінилося, а дітям довелося звикати до нового життя в умовах постійної публічності, передає ЗМІ.

Володимир і Олена Зеленська виховують двох дітей: 15-річну Олександру та 7-річного Кирила . З моменту перемоги їхнього батька на виборах дітям довелося змиритися з тим, що за ними постійно стежать мільйони українців. Крім того, поруч з ним постійно знаходиться охорона. Зеленський пояснив, що вона «не дозволяє дітям залишитися сам на сам зі своїми думками».

«Ми навчилися так жити. Вони розуміють, що це відповідальна сторінка в житті нашої родини. Є якийсь дискомфорт від того, що потрібно навчитися жити, коли завжди поруч охорона. Ти не можеш проводити час на самоті, це перш за все стосується моїх дітей », — розповів президент.

З таким життям нелегко було б змиритися і багатьом дорослим, а особливо важко зміни переносить старша дочка Зеленського.

«Особливо моя дочка, для неї дуже важливо зараз залишатися наодинці зі своїми думками, мріями. І це проблема, це дискомфорт », — зізнався Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  « Обидели! » Мер Черкас подав до суду на Володимира Зеленського

Схожі статті

Нових випадків зараження коронавірусом в армії не зафіксовано

Lamaxima

Чому клацають суглоби і як з цим боротися

Murcia

« Разносторонняя особистість! »: В мережі показали, як « перевзувався » Кернес упродовж кар’єри, ФОТО

Alex

Залишити коментар