29.8 C
Нью-Йорк
10.07.2020
Новини науки і технологій

У Збройних силах зафіксували четверту смерть від коронавірусу

У Збройних силах зафіксували четверту смерть від коронавірусу

У Польщі розпочався черговий етап пом’якшення обмежень, зокрема,скасовано обов’язок одягання масок на вулиці.

Про це повідомляє Польське радіо.

За словами прем’єра Матеуша Моравецького, діятиме один загальний принцип: у загальнодоступному просторі, якщо це буде можливо, необхідно зберігати 2-метрову дистанцію до інших людей.

«Це правило розповсюджується на простір під відкритим небом та на замкнені приміщення, де можна буде безпечно зберігати дистанцію, якщо для цього будуть відповідні умови»,- зазначив він.

Моравєцький пояснив, що коли дві людини йтимуть близько одна до одної, то для таких випадків носіння масок рекомендується й надалі. Рота і носа не треба буде закривати в ресторанах та барах, коли клієнти вже займуть місця за своїми столиками. У крамницях, засобах громадського транспорту і релігійних спорудах маски й надалі будуть обов’язковими.

Міністр здоров’я Польщі Лукаш Шумовський своєю чергою додав, що на переважній більшості польської території епідемія вже йде на спад. Тому, на його переконання, можна вже відмовитися від вдягання масок на вулиці.

Нагадаємо, Польща спростила в’їзд для сезонних працівників зі східних країн, у тому числі й для українців. Так, заробітчани зможуть відразу приступити до роботи без 14-денного карантину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  ВООЗ зафіксувала нові спалахи коронавірусу у 30 країнах ЄС

Схожі статті

Головне за ніч — Нові правила в транспорті, зростання долара і підвищення зарплат на 70 %

Serega

У Житомирській області — три випадки повторного зараження коронавірусом

Maria

16 червня — гороскоп. Тельці, саме час брати від життя свій жирний шматок успіху!

Maxim

Залишити коментар