25.3 C
Нью-Йорк
11.08.2020
Новини науки і технологій

Названі симптоми небезпечних порушень в організмі, які здаються нешкідливими

Названі симптоми небезпечних порушень в організмі, які здаються нешкідливими
Різні порушення в роботі організму, які становлять небезпеку для життя, можуть здаватися досить нешкідливими: серед них відчуття смітинки в оці або відсиділи ноги, денна сонливість і інші.

Наступні симптоми, що здаються нешкідливими, повинні насправді насторожувати і служити приводом для звернення до лікаря.

Щось потрапило в око. Якщо таке відчуття виникає кілька днів поспіль, воно може виявитися симптомом дегенерації м’язової тканини, що призводить до втрати зору. Коли в очах при цьому починають спотворюватися прямі лінії, отже, потрібно якомога швидше відвідати окуліста.

Печія. З’являючись раз в тиждень або частіше, печія може виявитися маркером небезпечних процесів — наприклад, що розвивається раку стравоходу.

Сонливість днем. Бажання поспати в денні години здається нешкідливим і тому не викликає побоювань. Даремно. Укупі з проблемами концентрації вона може говорити про нічному апное, при якому у сплячого вночі людини відбуваються затримки дихання. Таке порушення дуже небезпечно для мозку, недоотримує через нього достатньо кисню. Апное підвищує ризик інсультів, інших судинних патологій.

«відсиділи» рука або нога. Характерне поколювання в кінцівках може бути сигналом пошкодження нервів, інсульту і діабету. Якщо симптом виникає раз на тиждень або частіше, потрібно звернутися до лікаря.

Відчуття розтягнутої м’язи в нозі. Невинне на перший погляд розтягнення в реальності може виявитися ознакою небезпечного тромбозу глибоких вен, який може виявитися причиною інсульту, тромбоемболії легеневої артерії. Якщо почуття, що ви потягнули м’яз, виникає після тривалого сидіння біля комп’ютера або авіаперельоту, скоріше за все, справа саме в тромбозі. До речі, однією з причин його освіти є рак.

Здуття живота. Тримається тривалий час, що супроводжується відчуттям переїдання, незважаючи на невелику кількість з’їденої їжі, воно може виявитися симптомом онкологічних процесів. Наприклад, раку яєчників, органів травного тракту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Можуть виділяти отруту: продукти, які не можна гріти в мікрохвильовці

Схожі статті

У МОЗ назвали умови для посилення карантину в окремих регіонах

Maxim

Успішні трансплантації нервів — надія для паралізованих

Dmitry

«Укрзалізниця» призначила п’ять додаткових поїздів на Трійцю: напрямки і умови для пасажирів

Undershmidtther

Залишити коментар