29.8 C
Нью-Йорк
10.07.2020
Новини науки і технологій

Спортзали та міжобласне сполучення: з 1 червня розпочинається нова стадія послаблення карантину

Спортзали та міжобласне сполучення: з 1 червня розпочинається нова стадія послаблення карантину

З 1 червня заклади позашкільної освіти можуть відновити роботу в регіонах, де буде запроваджено послаблення протиепідеміологічних заходів. У закладах позашкільної освіти буде дозволено проводити заняття у групах до 10 осіб та заборонено масові заходи.

Про це повідомляє МОН.

Для організації безпечного освітнього процесу в закладах позашкільної освіти МОН рекомендує забезпечити дотримання соціальної дистанції щонайменше 1,5 м під час групових занять. За можливості проводити заняття на свіжому повітрі. Дотримуватись маскового режиму, провітрювати приміщення, забезпечити дезінфекцію поверхонь та виконувати інші протиепідеміологічні заходи.

Розпочати роботу зможуть заклади позашкільної освіти тільки тих регіонів, де місцева влада ухвалить рішення про послаблення карантину. Рішення про відкриття конкретного закладу приймає його засновник або власник.

Відкриті заклади позашкільної освіти мають забезпечувати дотримання санітарних та протиепідеміологічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України. У закладах позашкільної освіти мають встановити такий графік роботи, щоби уникати скупчень дітей.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів вирішив продовжити карантин до 22 травня, але з 11 травня почнуть діяти деякі послаблення протиепідемічних заходів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Київ та 10 областей не готові до послаблення карантину: перелік

Схожі статті

24 червня — гороскоп. Козероги, не потрібно вимагати про себе неможливого, дивіться тверезо на речі!

Alex

Чому клацають суглоби і як з цим боротися

Coolio

Банкомати в Україні зникнуть раз і назавжди

Tanya

Залишити коментар