27 C
Нью-Йорк
11.08.2020
Новини науки і технологій

« Приват24 » відновив важливу послугу: у ПриватБанку зробили заяву

« Приват24 » відновив важливу послугу: у ПриватБанку зробили заяву
В Україні в останні дні травня посиленими темпами готується залізничне сполучення.

За повідомленням Мінінфраструктури, в касах і на сайті «Укрзалізниці» надійшли в продаж ж / д квитки на 26 поїздів.

Сьогодні стало відомо, що «Укрзалізниця» відкрила продаж квитків ще на 12 поїздів, серед яких поїзди далекого прямування і Інтерсіті +.

Разом з тим один з найпопулярніших банків країни зробив важливу заяву: послуга продажу залізничних та автобусних квитків після карантину відновлена. Про це передають Українськi Новини.

В повідомленні на сайті банку сказано, що з 27 травня в ПриватБанку можна придбати квитки для подорожей залізницею і автобусом. Для цього можна скористатися додатком Приват24, електронної квиткової касою і мережею терміналів самообслуговування.

До цього, в Мінінфраструктури заявляли про продаж тільки на сайті компанії і ст залізничних касах.

На сьогодні в Україні доступна попередній продаж квитків на 26 поїздів далекого прямування в східних і південних напрямках з відправленням з 1 червня 2020 року.

Згідно з постановою Кабміну №392, продаж квитків відкрита на 50% місць в поїздах, крім поїзда №7 / 8 «Одеса-Харків», де продається 100% місць.

Квитки на автобусні рейси вже доступні з 22 травня по всіх маршрутах в межах одного регіону, а відновлення міжобласного автобусного сполучення очікується з 29 травня.

Заступник глави Мінінфраструктури Дмитро Абрамович розповів, що число поїздів, готових до роботи, може збільшитися до 1 червня. Він розповів також, що зі старту продажу квитків на потяги, за три дні з початку продажів, пасажирами була куплена 21 тисяча квитків.

Варто сказати, що напряму в ті регіони, де продовжений адаптивний карантин, на даний момент закриті. Для їх відновлення необхідно дозвіл спеціальної комісії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Термінове заява сколихнула всіх! Зеленський шукає

Це сім областей: Волинська, Донецька, Закарпатська, Луганська, Львівська, Рівненська і Чернівецька області. Ці регіони не переходити до наступного етапу виходу з карантину через високу инцидентности.

Схожі статті

У Чернівцях в усіх міських лікарнях закінчились місця для хворих на COVID-19

Alex

У Прикарпатському онкоцентрі виявили спалах коронавірусу серед медиків

Murcia

Верховна Рада ухвалила закон про страхування медиків у разі захворювання на COVID-19

Coolio

Залишити коментар