30.2 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Windows 7

Помилка » dumping physical memory to disk » на windows 7 і » синій екран смерті » — що робити?

Помилка
Утиліта «CHKDSK» призначена для перевірки фізичних носіїв на наявність наявних помилок і їх автоматичного виправлення:

 • Аналогічним чином запустіть консоль командного рядка.
 • Введіть і виконайте команду « CHKDSK f / r / »параметр« f / »вказує на автоматичний пошук і виправлення помилок, параметр« r / »сканує жорсткий диск на наявність пошкоджених секторів і автоматично їх виправляє.
 • Процес може зайняти тривалий час, тому наберіться терпіння і не переривайте роботу утиліти.

Помилка

Аналі і перевстановлення графічного драйвера

В продовження теми фізичної несправності відеокарти, слід перевірити її роботу на наявність програмних помилок (у вигляді некоректно працюючих драйверів програмного забезпечення).

Для перевірки актуальності встановлених драйверів програмного забезпечення графічного адаптера зайдіть на офіційний сайт виробника і перевірте, які останні редакції отримало ваше обладнання (з урахуванням операційної системи).

Якщо версія драйвера актуальна, то, можливо, пр Ічина виникнення збою «dumping physical memory to disk» стала його некоректна установка.

Перевірити це можна наступним чином:

 • Натисніть комбінацію клавіш «WIN + R» і виконайте «devmgmt .msc ».
 • У вікні« Диспетчер пристроїв »розгорніть рядок / розділ« Відеоадаптери ».
 • Клацніть правою кнопкою мишки по знайденого пристрою та виберіть« Властивості ».
 • Перейдіть на вкладку «Драйвер» і натисніть на кнопку «Видалити».

Помилка
Тут можливі два варіанти подальших дій:

 1. Перезавантажити комп’ютер і надати операційній системі «карт бланш» на самостійну установку драйвера графічного адаптера.
 2. Скористатися спеціалізованим програмним забезпеченням (DriverPack або Driver Booster) для самостійної напівавтоматичного установки необхідних драйверів.

Аналіз роботи оперативної пам’яті

Як і з роботою графічного адаптера, так і в роботі оперативної пам’яті можливі помилки, які також необхідно виявити на програмному рівні.

Робиться це досить просто:

 • Найбільш популярна і якісна програм ММА для діагностики роботи оперативної пам’яті є «Memtest». Для роботи вам буде потрібно завантажити і записати образ програми на завантажувальний носій, з якого і буде здійснюватися тестування.
 • Далі потрібно просто завантажитися з носія (використовуючи «Boot Menu» або встановивши відповідний пріоритет завантаження в BIOS) і почати роботу з «Memtest».
 • Після завантаження з носія сканування і тестування почнеться автоматично.
 • Залишається набратися терпіння, так як сканування займе тривалий час (це годинник тестування для кожної планки оперативної пам’яті).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як дізнатися збірку Windows 10

Якщо по завершений ію роботи «Memtest» внизу активного вікна буде надане повідомлення «Pass complete, no errors, press Esc to Exit», то програма не виявлено несправних блоків.

Якщо ж вони присутні, то будуть наочно виділені червоним кольором, відповідно, вам доведеться замінити оперативну пам’ять.

висновок

на закінчення варто ще раз повторити, що найвірніший шлях у вирішенні даного питання — це дослідження і аналіз звіту про виниклу помилку.

Схожі статті

Помилка comctl32.dll windows 7 — що робити?

Undershmidtther

Для пристрою не інстальовано драйвери код 28 на Windows 7 — як виправити помилку?

Marina

Як поміняти 64 бітну систему на 32 бітну windows 7 не змінюючи вінду?

Sasha

Залишити коментар