25.6 C
Нью-Йорк
12.08.2020
Windows 7

Комп’ютер включається і відразу вимикається, і так нескінченно — що робити?

Комп'ютер включається і відразу вимикається, і так нескінченно - що робити?
У вікні «Властивості системи» розгорніть вкладку «Додатково» і в блоці «Завантаження і відновлення» натисніть «Параметри».

src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/1580081451_Komp-yuter-vklyuchaetsya-i-srazu-vyklyuchaetsya-i-tak-beskonechno-chto-delat_1.png» title=»Комп’ютер включається і відразу вимикається, і так нескінченно — що робити?» alt=»Комп’ютер включається і відразу вимикається, і так нескінченно — що робити?» width=»544″ height=»547″ />
В блоці «Відмова системи» зніміть галочку з рядків «Виконати автоматичну перезавантаження »і« Замінювати існуючий файл дампа »і натисніть« ОК ».

Комп'ютер включається і відразу вимикається, і так нескінченно - що робити?
Тепер при виникненні критичної помилки операційна система не стане йти в перезавантаження, а відобразить« синій екран смерті », де буде представлено код виникла помилки / проблеми, а також текстова позначка про місцезнаходження пошкодженого х файлів (якщо проблема апаратна).

BSOD найбільш інформативний, якщо причина автоматичного перезапуску системи полягає в апаратних помилках, проте в переважній більшості випадків проблема ця фізична.

При цьому можна виділити кілька основних фізичних несправностей, що ведуть до того, що при виключенні комп’ютера, він перезавантажується, або ж перезавантаження відбувається в будь-який довільний момент роботи ПК.

Комп’ютер сам вимикається і включається через пару секунд: основні причини

Перегрів компонентів

Це одна з найбільш ймовірних причин, особливо коли перезавантаження відбувається не відразу, а після деякого робочого часу або високого навантаження (онлайн або оффлайн гри, роботи з ємним програмним забезпеченням).

Регулярне проведення чистки компонентів комп’ютера — важлива складова профілактичного обслуговування ПК, яка забезпечує його стабільну і безперебійну роботу.

Тому при наявності необхідних знань і навичок відкрийте корпус системного блоку або ноутбука і проведіть комплексну і скрупульозну про чистку всіх його компонентів від пилу, в тому числі проведіть заміну термопасти або термопрокладок там, де це необхідно.

При цьому для початку можна перевірити температуру компонентів комп’ютера, щоб з більшою ймовірністю підтвердити актуальність даної причини (наприклад, зробити це можна програмою «Aida64» або «Everest», а також безпосередньо в BIOSе).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Чому комп'ютер на Windows не бачить всю оперативну пам'ять

Несправність і некоректна робота оперативної пам’яті

Якщо комп’ютер включається і відразу ж вимикається (і так нескінченно ), то, в більшості випадків, причина помилки полягає ся в несправності оперативної пам’яті, яка не дозволяє ПК до кінця прогрузити операційну систему, а змушує її автоматично перезавантажуватися.

Підтвердженням даної причини може стати звуковий сигнал, який супроводжує проблемну завантаження операційної системи зі свідомо несправної оперативною пам’яттю.

Тому завжди варто звертати увагу на звуки, що видаються комп’ютером при включенні, а також на їх відсутність, тому що сказати вони можуть багато чого.

Комп'ютер включається і відразу вимикається, і так нескінченно - що робити?
В рамках даного питання, дана таблиця по зволяет діагностувати практично всі наявні проблеми вашого комп’ютера.

Несправність блоку живлення

Відповідно, без коректної подачі електроживлення до компонентів комп’ютера, ПК працювати не зможе. Крім наведених вище звукових сигналів, проблеми блоку живлення можуть проявлятися в наступному:

  • Явний вибір слабомощна блоку живлення, яке не відповідає технічним вимогам компонентів комп’ютера. Комп’ютер може просто відмовитися «заводитися» або піти в перезавантаження при істотній навантаженні.
  • Запах гару або збійна робота (перепади оборотів) куллера охолодження блоку живлення.
  • Деградація компонентів схеми, в основному, конденсаторів.

В такому випадку можливо два варіанти вирішення проблеми:

  • діагностика і ремонт блоку живлення;
  • його принципова заміна.

Вірусна активність

Автоматична перезавантаження або принципова відмова ПК від запуску системи рідко є наслідком активн ості вірусного програмного забезпечення, але така ситуація все ж можлива.

Тому в сукупності з попередніми методами слід провести комплексну перевірку операційної системи на наявність цих самих вірусів, в тому числі перевірка в безпечному режимі і сканування під час запуску.

На закінчення

Звичайно, можливих причин виникнення збою значно більше: це може бути і материнська плата з її роздутими конденсаторами, і процесор, який не отримує достатню електроживлення, і зовнішні підключені пристрої, викли вающие проблеми з харчуванням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Українцям розповіли, що робити, якщо субсидію відібрали

Тому для точної діагностики (так як причини можуть проявлятися і в сукупності) слід проводити комплексні перевірки роботи операційної системи, і роботи самих компонентів комп’ютера.

Схожі статті

Помилка Kernel — power код події 41 категорія завдання 63 на windows 7 — що робити?

Megusta

Відновлення завантажувача Windows 7 через командний рядок

Alex

Які служби можна відключити в windows 7 для кращої швидкодії?

Scooby

Залишити коментар