23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Windows 7

Комп’ютер включається сам після виключення — що робити?

Комп'ютер включається сам після виключення - що робити?
У вікні «Властивості системи» перейдіть на вкладку «Додатково» і натисніть кнопку «Параметри» в розділі «Завантаження і відновлення».

Комп'ютер включається сам після виключення - що робити? width=»546″ height=»552″ />
Далі слід зняти галочки з двох пунктів: «Виконати автоматичну перезавантаження »і« Замінювати існуючий файл дампа »в розділі« Відмова системи ».

Комп'ютер включається сам після виключення - що робити?
на завершення збережіть зміни і спробуйте знову вимкнути комп’ютер: тепер замість перезавантаження повинен з’явитися« синій екран смерті »з текстовим повідомленням про код помилки, а також зазначенням шляху на проблемні файли і проце си.

Далі необхідно за кодом визначити «винуватця» виникнення критичної помилки і способи її усунення.

Звичайно, можна зайнятися докладним аналізом збереженого дампа, який записується автоматично, але для його розшифровки будуть потрібні певні пізнання і навички (тому для пересічних користувачів кращий варіант — це аналіз коду помилки, зазначеного в повідомлення «BSOD»).

Чому комп’ютер після виключення сам включається і запускається знову?

Розглянемо кілька основних причин, які — виходячи з практич еского досвіду — найчастіше призводять до виникнення подібної проблеми.

«Помилка драйвера програмного забезпечення»

В більшості випадків це відноситься до драйверів відеокарти сімейства «Nvidia».

Перевірити, чи дійсно перезавантаження комп’ютера пов’язана з помилками драйвера, досить просто — слід вручну видалити драйвер відеоадаптера і спробувати вимкнути комп’ютер:

  • якщо завершення роботи пройшло успішно, то винуватець визначено;
  • якщо ж знову виникає «BSOD», то переходьте до наступного пункту.

В даному випадку виправити помилку не складе труднощів: слід скористатися програмним забезпеченням для автоматичного оновлення всіх наявних драйверів або завантажити їх вручну з сайту «Nvidia» на основі наданого прикладу.

Однак користувачам ноутбуків слід використовувати альтернативний варіант — завантажити необхідні драйвера з офіційного сайту виробника ноутбука, адаптовані під конкретні моделі і версії операційної системи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як вибрати комп'ютер для будинку

«Помилка реєстру»

Тут особливу увагу слід приділити двом кл ючам реєстру:

  • «Cleanshutdown» відповідає за послідовне закриття всіх незавершених процесів, для надання часу на збереження змін;
  • «PowerdownAfterShutdown» ключ, який відповідає за вимкнення живлення по завершенню роботи комп’ютера.

Для перевірки використовуваних значень і внесення до них змін, виконайте такі дії:

  • Натисніть «WIN + R» і введіть і виконайте «regedit».
  • редакторі реєстру перейдіть в гілку «КомпьютерHKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Windows CurrentVersion Explorer Shutdown» і перегляньте значення ключа «Cleanshutdown» по у мовчання, це «0х00000000 (0)», що змушує систему виробляти автоматичну перезавантаження при появі критичних проблем. Відповідно, змініть значення на «0x00000000 (1)» для того, щоб завершувати роботу, замість очікування відновлення працездатності завислого процесу.

Комп'ютер включається сам після виключення - що робити?
Далі перейдіть в гілку «КомпьютерHKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft Windows NT CurrentVersion Winlogon »і встановіть значення ключа« PowerdownAfterShutdown »у вигляді цифри« 1 ».

Комп'ютер включається сам після виключення - що робити?
Збережіть зміни і перезавантажте / вимкніть комп’ютер.

« Слідство вірусної активності »

В усуненні даної проблеми не варто скидати з рахунків і можливість негативного впливу на коректне завершення роботи до мпьютера вірусного програмного забезпечення.

Отже, необхідно провести комплексну антивірусну перевірку операційної системи з видаленням всіх підозрілих файлів або приміщенням їх в «карантин».

Вибір антивірусного ПО залежить від особистих переваг: наприклад , це добре показала себе утиліта від «Doctor Web» «Dr.Web CureIt!».

Завершення

Незважаючи на всі представлені вище варіанти, якщо після виключення комп’ютер самостійно вмикається, то в першу чергу слід зайнятися аналізом «BSOD» для більш точної діагностики наявних проблем.

Схожі статті

Помилка kb2999226 на windows 7 x64 » Оновлення не застосовується до цього комп’ютера » — що робити?

Sasha

Тип файлової системи raw chkdsk неприпустимий для дисків raw — що робити?

Dmitry

Чому комп’ютер довго не вимикається після завершення роботи на windows 7

Pasha

Залишити коментар