29.8 C
Нью-Йорк
10.07.2020
Новини науки і технологій

Медики заборонили лікувати коронавірус популярними препаратами

Медики заборонили лікувати коронавірус популярними препаратами
В світі не існує препарату, який би зміг вилікувати коронавірус. Медики призначають пацієнтам лікування, згідно діагностованим симптомів. Займатися самолікуванням в даному випадку категорично забороняється, так як приймаючи ліки без призначення лікаря, можна погіршити свій стан. За словами медиків, ряд популярних протизастудних ліків ні в якому разі не можна пити при коронавірус, але не дивлячись на це, багато розкуповують їх в аптеках.

В число таких ліків входять ібупрофен, кортизон, аспірин, вольтарен, диклофенак і напроксен (нестероїдні і протизапальні препарати). Французькі та італійські вчені довели, що дані препарати роблять організм набагато ще більш сприйнятливим до вірусу і створюють доброчинну середовище для коронавируса. Відповідно, COVID 19 швидше проникає в легені, що і призводить до запального процесу і пневмонії. Кортизон і споріднені з ним речовини можуть, навпаки, пригнічувати імунітет, а не допомагати йому боротися з вірусом, передає today.ua.

Багато суперечок серед медиків викликає застосування парацетамолу. Проблема в тому, що його можна використовувати виключно як жарознижуючий засіб, але не протизапальну. Передозування цим препаратом може мати серйозні наслідки, так як він досить токсичний. Тому обговорюйте дозування з лікарем, і не приймайте препарат більше 3 днів.

Приймати антибіотики при Коронавіруси потрібно тільки при наявності пневмонії та інших ускладнень, і робити це потрібно тільки під чітким контролем лікаря.

Ти ще не підписаний на Telegram? Швидко тисни!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Медики розповіли про шкоду літніх ягід

Схожі статті

« Все своє »: 32 — річна Леся Никитюк вразила шанувальників знімком в мініатюрному боді на балконі

Coolio

У Києві знайдено тіло народного депутата України

Coolio

Підступний циклон вдарить по більшості областей, погода в Україні різко зміниться: кому не пощастить

Megusta

Залишити коментар