29.8 C
Нью-Йорк
10.07.2020
Новини науки і технологій

Дружині Порошенко раптово вручили повістку. Що загрожує дружині п’ятого президента. ВІДЕО

Дружині Порошенко раптово вручили повістку. Що загрожує дружині п'ятого президента. ВІДЕО
Виставка картин в музеї Івана Гончара несподівано закінчилася для сім’ї Петра і Марини Порошенко.

Як передає ЗМІ, про це інформує Telegram-канал Klymenko Time.

Як відомо, сьогодні п’ятий президент Петро Порошенко повинен був з’явитися в ГБР для надання свідчень в якості свідка у справі про приховування від митного контролю колекції з 43 картин всесвітньо відомих художників.

Допит свідка повинен був початися ще в 11:00, але Петро Порошенко в черговий раз проігнорував повістку від ГБР і влаштував виставку картин в музеї Івана Гончара.

Але слідчі ДБР не розгубилися і прийшли на виставку до столичного музею.

за інформацією журналістів, через відсутність на місці Петра Порошенка, повістку на допит отримала його дружина Марина.

«На виставку картин Порошенко прийшли з ГБР, щоб вручити йому повістку. Гетьман пішов городами, порядок отримує дружина Марина », — сказано в підписі до опублікованої фотографії.

Дружині Порошенко раптово вручили повістку. Що загрожує дружині п'ятого президента. ВІДЕО
Сьогодні у Музеї Івана Гончара відкрівається виставка художніх робіт Із Колекції Петра І Маріні Порошенків. После завершення карантину десятки тисяч шанувальників мистецтва матімуть можлівість ознайомітіся Із найкращими зразки СВІТОВОГО мистецтва Із Нашої Колекції, якові мі Дбайливий Збирай. Це Було Задовго до Війни, ми Хотіли повернути Україні й Українському народу, что українцям Належить по праву.Вдячній Маріні за ідею та чудовим музею Гончара, Який прийнять колекцію. Такоже вдячний тім, хто пришвидшити Відкриття цієї виставки: Фактично керівнікові ДБР адвокату Януковича пану Бабікову, куратору правоохороних ОРГАНІВ в офісі президента адвокату Єфремова пану Смирнову, усій потужній команді Генеральної прокуратури України на чолі Із Генеральним прокурором пані Венедіктовою. Особливі слова Подякою Військовій прокуратурі, бо лишь смороду наважіліся внести Відверто брехливі інформацію до єдиного реєстру розслідувань, департаменту ДБР Із Розслідування злочінів среди Військовослужбовців, Які це підпісалі. На Цій віставці для відвідувачів найважлівішім будут картини, а для переліченіх мною установ — документи, де містяться орігіналі Митний декларацій 43 картин, їх ПЕРЕЛІК и Платіжні доручення на оплату, Які були зроблені Із мого особістом Рахунку после сплата усіх податків державі. Так само и в митному оформленні Усе було Зроблено у чіткій відповідності до законодавства.Хочу вібачітіся за ті, что ми розчарувалі тих, хто намагався склепаті черговий крімінальну дело. Порушена кільканадцять крімінальніх справ, Які стосують годині мого перебування на посаді президента України, за більш чем рік роботи, Їм Нічого НЕ удалось найти. Cьогодні смороду ПІШЛИ далі, намагаючися найти Щось проти мене десятірічної, трінадцятірічної, двадцятірічної терміну давнини. Сьогодні и ця спроба зізналася поразка. Картини ввезені законно. І я не зобов’язаний зберігаті орігіналі декларацій, хоча смороду були: для цього достаточно Було подивитись у базу Даних митної служби и не намагатіся оббрехаті у своих відосіках лідера опозиції. Замість цього удалось лишь облитий Бруд Самі правоохоронні органі.Запрошую відвідаті виставку усіх, кому це цікаво, можливо, Офіс Президента, заступніків правоохороних ОРГАНІВ. Альо передусім я хочу, щоб українці малі доступ до найкращих зразків СВІТОВОГО мистецтва.
Опубліковано Петром Порошенком Вівторок, 26 травня 2020 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Програми для монтажу відео

Схожі статті

З 22 травня в Україні діятиме адаптивний карантин. Хроніки епідемії 20.05.2020

Scooby

Ці продукти можуть помітно знизити лібідо

Bobby

Ускладнення після коронавируса: чи можна лікувати пневмонію будинку

Coolio

Залишити коментар