30.2 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Windows 7

Помилка c windows system32 nvspcap64.dll — як виправити?

Помилка c windows system32 nvspcap64.dll - як виправити?
Зокрема, що основна частина експортованих функцій бібліотеки надає роботу з тінями в ігровому світі, обробки їх для моделювання максимально правдоподібного світу і персонажа: як в грі, так і в програмах з моделювання різних деталей. Також бібліотека працює з безліччю базових модулів: kernel32.dll, user32.dll, shell32.dll. Робота відбувається безпосередньо при цьому, без додаткові переадресації. Це зайвий раз демонструє важливість модуля в роботі програми-компаньйона GeForce Experience.

В якому випадку з’являється проблема з бібліотекою nvspcap64.dll?

Бібліотека nvspcap64.dll повинна завантажуватися однією з перших при роботі драйверів відеокарти. Тому програма-компаньйон також варто в завантаженні необхідних додатків вже в основний оболонці Windows однією з перших. Тому найчастіше помилка виникає вже на самому початку варто тільки завантажитися робочого столу.

В цьому випадку з’явиться помилка запуску З: Windowssystem32 vspcap64.dll. Варто розуміти, що ця бібліотека розроблена для роботи в 64-розрядної операційної системи. Також існує аналог бібліотеці і в win32. У такому випадку з’явиться помилка приблизно такого змісту:

Виникла помилка при запуску З: Windowssystem32 vspcap.dll

Помилка c windows system32 nvspcap64.dll - як виправити?
Нерідко помилка про недоступність програмної бібліотеки з’являється при спробі запуску тієї чи іншої програми. У цьому випадку сам файл доступний, є в наявності на комп’ютері в системних директоріях, однак його виконання неможливе. Найчастіше в такому випадку з’являється помилка плану:

Програма З: Windowssystem32 vspcap64.dll не призначена для виконання в Windows або містить помилку.

Другий варіант зустрічається не так часто. Тому що в останніх комплексах поставки драйверів бібліотека в обов’язковому порядку повинна завантажуватися програмою-компаньйоном і завжди повинна бути в робочому стані.

Як виправити помилку, якщо вона з’явилася.

Помилка c windows system32 nvspcap64.dll - як виправити?
безумовно, можна в першу чергу відключити з автозавантаження програму GeForce Experience. Однак навряд чи тоді можна буде використовувати функції придбаного комп’ютерного обладнання по максимуму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Чому комп'ютер довго не вимикається після завершення роботи на windows 7

Як найпростішого варіанту дій слід спробувати переустановку всього обладнання і всіх встановлених відео-драйверів. Вся справа в тому, що при першій установці файл міг бути пошкоджений на увазі дії вірусів або антивірусних програм. Також при установці частина коду або саму бібліотеку міг заблокувати або видалити вбудований Windows Defender.

В цьому випадку рекомендується видалити драйвера, а також в диспетчері пристроїв видалити всі пристрої, щоб вони при знаходженні попросили б встановити драйвера. Також рекомендується після деінсталяції почистити спеціальними утилітами весь реєстр.

Після цього встановити весь пакет драйверів в останній версії поставки від виробника NVidia. Є ймовірність, що в первинному варіанті якраз і була бита бібліотека, чому в файл підкачки не виходило її завантажити. Ясна річ, що з перевстановлення драйверів потрібно заново встановити і програму-компаньйон. Адже, власне саме вона і видає помилку про те, що не найден модуль.

Якщо після переустановлення комплекту драйверів нічого не відбулося істотного, то як варіант слід спробувати відключити Інтернет-з’єднання, щоб сама ОС не намагалася б знайти в банках драйверів нічого і нічого не завантажила б. Тому що драйвер від виробника куди новіше і актуальніше того, що міститься в подібних банках. І в можливих викачаних файлах буде відсутній помітна частина, така необхідна для роботи.

Установка і реєстрація бібліотеки.

Цей варіант можна використовувати, якщо не допомогла перевстановлення драйверів. Також його можна використовувати відразу. Необхідно безпосередньо скачати файл бібліотеки. Де знайти його в Інтернеті? Є кілька можливих ресурсів. Один з них розташований за наступним посиланням:

https://gamesqa.ru/download?pid=6129/p

Файл в даному випадку слід зберегти на своєму комп’ютері, перемістити в системні папки CWindowssystem32 і CWindowssysWOW64. Після цього зареєструвати бібліотеку через утиліту regsvr32. Копіювати файли в системні директорії слід під користувачем, у якого є права адміністратора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як дізнатися версію Windows 8

Слід пам’ятати, як правильно все зробити, щоб правильно зареєструвати:

  1. Необхідно запустити командний рядок (cmd .exe через Пуск — Виконати) від імені Адміністратора. Інакше може з’явитися помилка запуску через відсутність привілеїв.
  2. Після введення команди адресний рядок слід взяти в лапки (regsvr32 CWindowssystem32 vspcap64.dll). В іншому випадку утиліта реєстрації dll може видати помилку в стилі помилка запуску або dll failed так як regsvr32 може не знайти повного шляху. Зазвичай таке трапляється, коли реєстрація проводиться в директоріях, в назві яких є прогалина (наприклад, C: Program Files), проте слід про всяк випадок завжди ставити лапки.
  3. Перезавантажити комп’ютер.

В переважній більшості випадків правильне проходження цієї короткої і простий інструкції вирішує проблему повністю. В результаті чого вся роботи графічного драйвера і всіх його можливостей відновлюється.

Схожі статті

Чому комп’ютер довго не вимикається після завершення роботи на windows 7

Pasha

Установка Windows на даний диск неможлива — на вибраному диску mbr

Axel

Чи не вдалося обчислити індекс продуктивності на Windows 7 — як виправити?

Axel

Залишити коментар