23.2 C
Нью-Йорк
06.08.2020
Новини науки і технологій

Медики підказали, який рис вважається найкориснішим

Медики підказали, який рис вважається найкориснішим
Відомо, що рис досить корисний продукт, хоча і містить багато вуглеводів. Сортів рису безліч на прилавках супермаркетів представлена ​​лише частина найпопулярніших з них. Який з сортів рису вибрати і як його правильно приготувати, розповіли експерти, передає newsyou.info.

Так, у рису є перевага по відношенню до продуктів з борошна макаронних виробів, хліба та інших. Перш за все, рис це продукт без глютену, в ньому багато мінералів і вітамінів, він прискорює обмін речовин, благотворно впливає на роботу кишечника. Найбільш корисним буде рис, первинно оброблений паром: при такій обробці рис ще знаходиться в оболонці, і вся оболочной складова входить в зерно, збагачуючи його корисними компонентами.

При цьому, як зазначила фахівець, неважливо, якого кольору рис білого, жовтуватого або бурого. Не менш важливо і те, яким чином рис буде готовий. Дієтолог радить спочатку замочити рис холодною водою. Робити це краще з вечора, щоб як мінімум ніч він знаходився у воді. Після цього його потрібно промити до чистої води. Таким чином з рису видаляються всі короткоцепочние крохмалі. При цьому довголанцюгової крохмалі залишаються, а вони є прекрасними пробіотиків для кишечника.

Промитий і підготовлений рис можна залити окропом і через п’ятнадцять хвилин він буде готовим продуктом. Якщо рис не варити, то корисних елементів в ньому залишиться більше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  28 травня - гороскоп. Риби, у вас з'явиться потужний покровитель, який виручить в потрібну хвилину!

Схожі статті

Нові терміни закінчення карантину привели українців в замішання: « не дарма Зеленська захворіла »

Axel

Перевірені домашні засоби від ГРВІ та кашлю

Alfonso

Продукти, які дуже « любить » наша печінка

Maxim

Залишити коментар