15.9 C
Нью-Йорк
27.05.2020
Новини науки і технологій

Вчені виявили нову особливість COVID — 19

Вчені виявили нову особливість COVID - 19
Вчені виявили нову особливість поразки коронавірусів легких, яка може пояснити більшість летальних випадків в результаті зараження.

Йдеться про порушення згортання крові у інфікованих. Відкриття належить американському досліднику, доктору медичних наук Стівену Ментцеру і його колегам з інших країн, повідомляє EurekAlert.

Фахівці, зокрема, вивчили зразки тканин легенів, отриманих при розтині від семи пацієнтів, що померли від COVID 19. При це зразки порівняли з матеріалами померлих від гострого респіраторного дистрес-синдрому при грипі, передає obozrevatel.com.

Як пояснюють вчені, і коронавірус, і грип відносяться до однієї і тієї ж категорії вірусів, що вражають дихальні шляхи. Але при порівнянні матеріалів пацієнтів були зафіксовані не тільки загальні характерні ознаки уражень, а й суттєві особливості в легких пацієнтів, які померли саме від COVID 19.

Так, в зразках останніх виявили ознаки прогресування легеневих судинних захворювань, що, відзначають вчені, пояснює порушення згортання крові у пацієнтів з коронавірусів.

Пошкоджені вірусом кровоносні судини також можуть лежати в основі інших проблем, які спостерігаються у хворих COVID 19. Це ускладнення у вигляді синдрому Кавасакі у дітей, інсультів та інших проблем, які, здавалося б, не пов’язані з вірусом, — заявили дослідники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  В Україні за добу від COVID-19 померло 16 осіб, 354 нових випадки інфікування

Схожі статті

Окуляри Valve Index уже в продажу

Alfonso

Українці платитимуть податки по-новому, Зеленський підписав важливий закон: що змінилося

Alfonso

Інноваційний спосіб лікування опіків

Megusta

Залишити коментар