15.9 C
Нью-Йорк
27.05.2020
Новини науки і технологій

У Вашому будинку 8 речей завдають шкоди вашій щитовидній залозі

У Вашому будинку 8 речей завдають шкоди вашій щитовидній залозі
Щитовидна залоза — невеликий за розміром орган. Вона розташована в нижній частині нашої шиї і має форму метелики, пише damys.

Незважаючи на невеликі розміри, щитовидна залоза відіграє надзвичайно важливу роль у функціонуванні всіх систем людського організму, так як відповідає за обмінні процеси, що протікають в ньому .

Якщо в щитовидній залозі відбуваються які-небудь зміни, це відбивається на роботі багатьох інших органів нашого тіла, що може значно знизити якість життя з огляду на розвитку різних захворювань.

Скупчення в організмі токсинів та інших шкідливих речовин — найбільш поширена причина виникнення проблем з щитовидкою.

Звичайно, можна скоротити вплив токсинів, якщо вести здоровий спосіб життя. Але з іншого боку, якщо ви регулярно використовуєте ці побутові продукти, то ніякої ЗСЖ не допоможе.

Чому? Тому що величезна кількість продуктів побутової хімії, засобів для чищення та просто предметів, які щодня оточують нас, містять в собі всі ті ж токсини. І якщо ви хочете насправді подбати про своє здоров’я, то бажано скоротити їх застосування до мінімуму, якщо не вдається зовсім від них відмовитися. Це буде ще один вірний спосіб захистити себе від ризиків виникнення подібних проблем.

Пестициди

Уже не одне наукове дослідження підтвердило, що люди, що знаходяться в контакті з пестицидами, мають більш високі шанси розвитку захворювань щитовидної залози.

Одне з подібних досліджень також довело, що до групи ризику відносяться і родичі тих, хто контактує з пестицидами. Наприклад, дружини чоловіків, які за службовим обов’язком щодня мають справу з пестицидами, більше схильні до ризику виникнення захворювань в порівнянні з дружинами чоловіків більш здорових професій.

Ще одне дослідження попереджає нас про те, що 60% пестицидів , використовуваних в наші дні, дійсно викликають певні зміни в роботі щитовидної залози.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Переварені курячі яйця наносять організму серйозної шкоди - медики

З цього можна зробити висновок, що всі ці численні гербіциди, протигрибкові засоби, інсектициди і все, чим обприскують і поливають сільськогосподарські культури, є шкідливим для щитовидної залози зокрема і нашого здоров’я в цілому.

Вогнезахисні засоби

Вогнезахисні засоби (або як їх ще називають полібромдіфеніловие ефіри (ПБДЕ)) також викликають зміни в щитовидній залозі.

Вони знаходяться на екранах телевізорів і комп’ютерів, а також в наповнювачах м’яких меблів, килимах та інших речах.

Більше того, вплив ПБДЕ може викликати поведінкові проблеми, а ще проблеми з розвитком.

Пластик

Давно відомо, що пластик зовсім не корисний для людини. Основна причина — сурма, що входить до його складу. Саме вона «просочується» з пластикових упаковок і потрапляє в наше тіло.

Нещодавно вчені з Університету Копенгагена (Данія) виявили сурму в соках і фруктових напоях, що поставляються в пластиковій тарі. Що ще сильніше здивувало вчених, це те, що рівень цього хімікату в 2,5 рази перевищував допустимий для звичайної водопровідної води!

Також було виявлено, що деякі фталати, що входять до складу пластикових пляшок, теж негативно позначаються на роботі щитовидної залози.

Антипригарні кошти

Як правило, більшість антипригарних засобів містять в собі сполуки перфтороктановой кислоти (ПФОК). Це хімічна речовина, яку використовують при виробництві тефлоновим покриттям, упаковки для продуктів харчування та інших побутових речей, які ми постійно використовуємо в повсякденному житті і не замислюємося про їх шкоду.

А при цьому це хімічна речовина робить негативний вплив на нашу щитовидну залозу. Тому краще все-таки повністю відмовитися від їх використання, щоб напевно убезпечити себе від можливих захворювань.

Зубна паста з триклозаном

Деякі види зубної пасти містять триклозан, який негативно впливає на роботу щитовидки , вироблення естрогену і тестостерону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ці напої шкодять підшлунковій залозі

Триклозан — надзвичайно небезпечна речовина, так як воно перешкоджає коректної виробленні гормонів щитовидної залози, при цьому порушує нормальну роботу репродуктивної системи і уповільнює обмін речовин.

Антибактеріальні засоби

Сьогодні в світі бум на антибактеріальне мило, серветки, САНІТАЙЗЕР і лосьйони для шкіри. Але і в них може міститися триклозан, про який ми говорили вище.

Навіщо він там потрібен? Справа в тому, що триклозан діє сам як антибіотик, він здатний контролювати різні бактерії, які потрапляють нам на шкіру рук, ніг, на зуби, а також на інші частини тіла.

Безсумнівно, користь від нього є, але при цьому він шкідливий для інших функцій нашого організму (наприклад, для роботи щитовидної залози). одне лікуємо, інше калічимо, як то кажуть.

Важкі метали

Більшість хімічних засобів, які ми застосовуємо в побуті, містять в собі певну кількість важких металів, таких як, наприклад, ртуть або свинець. Вони можуть привести до розвитку аутоімунних захворювань щитовидної залози (Хвороба Хашимото або хвороба Грейвса).

Соя

До складу соєвого білка входять фітоестрогени, які можуть перешкоджати пероксидази щитоподібної залози.

Тому даний продукт заважає нормальній роботі щитовидної залози, блокуючи здатність організму використовувати йод, а адже саме під час цього процесу заліза і виробляє гормони.

Крім того, соя сьогодні в більшості випадків генетично модифікована (ГМО) , і хоча доказів поки немає, вважається, що в довгостроковій перспективі це також може надавати шкоду здоров’ю.

Схожі статті

В МЗС повідомили, чи вводитимуть «паспорти здоров’я» для українців

Alex

Дієтолог розповіла, які продукти викликають головний біль

Coolio

Високочастотна « гармата » — електронний спосіб лікування раку від вчених з Сибіру

Lamaxima

Залишити коментар