15.9 C
Нью-Йорк
27.05.2020
Новини науки і технологій

Викликає ожиріння: кому потрібно відмовитися від кави

Викликає ожиріння: кому потрібно відмовитися від кави
Кава люблять багато. Але, цей напій, на жаль, не всім пити корисно. Для деяких людей, кави може нести небезпеку.

Про те, кому краще не вживати каву повідомило видання cursorinfo. Вчені з Університету Південної Австралії провели відповідне дослідження і з’ясували вплив генетики людини на те, в якому ступені кави стає корисним для здоров’я.

Щоб проаналізувати зв’язку між вживанням кави і деякими захворюваннями, вчені використовували дані більше 300 000 чоловік.

Вчені після проведених досліджень заявили: те, наскільки добре людина переносить кави, залежить від його генів. Але разом з тим, вчені відзначили, що корисним є тільки помірне вживання кави. За твердженням фахівців, випивати більше шести чашок кави в день небезпечно.

Тепер про те, для кого небезпечно кави. Дані дослідження показують, що регулярне вживання кави може збільшувати ризик таких захворювань як: артроз, артропатія і ожиріння.

Іншими словами, цей напій може бути шкідливим для людей зі схильністю до цих захворювань. Але, тут ключові слова «може бути».

Щоб кава не привело до вищезазначених недугам, вчені радять більше прислухатися до відчуттів свого тіла при вживанні напою. Організм в будь-якому випадку реагує на прийом кофеїну, але реакції можуть бути як позитивними, так і негативними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Чи потрібно носити маску на власному городі? З'явилось рішення суду

Схожі статті

На Кіровоградщині за добу від коронавірусу одужало понад 20 медиків

Tanya

З 1 червня в Україні планується відкриття спортзалів та басейнів

Tanya

Безпілотником Skydio R1 можна керувати за допомогою Apple Watch

Dmitry

Залишити коментар