25.6 C
Нью-Йорк
12.08.2020
Windows 7

Windows 7 не бачить комп’ютери в мережі — що робити?

Windows 7 не бачить комп'ютери в мережі - що робити?
Після цього необхідно зайти Зміна параметрів адаптера
src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/1580081279_Windows-7-ne-vidit-komp-yutery-v-seti-chto-delat_1.jpg» title=»Windows 7 не бачить комп’ютери в мережі — що робити?» alt=»Windows 7 не бачить комп’ютери в мережі — що робити?» width=»600″ height=»452″ />
Далі необхідно зайти в підключення, яке буде активно і зайти в Відомості. Підсумком буде Адреса IPv4, який буде розташований у вікні відомостей в п’ятому рядку.
Windows 7 не бачить комп'ютери в мережі - що робити?
При підключенні комп’ютера через Wi-Fi роутер або Adsl модем провідним способом сучасна ОС зробить підключення автоматично. У цьому випадку точка доступу, яка роздає Інтернет, буде служити сервером і автоматично надасть адреса комп’ютера в ЛВС. Необхідно пам’ятати, що в адресі 192.168.0.92 перші три цифри через рядок повинні збігатися у всіх комп’ютерів в мережі, а остання цифра відрізнятися. Саме цей унікальний цифровий код називається IP-адресою і визначає звернення до комп’ютера.

В тому випадку, якщо в мережі немає будь-якого сервера або точки доступу в Інтернет, то необхідно налаштувати адресу вручну. Це необхідно зробити, перейшовши по кнопці Властивості трохи нижче кнопки Відомості.

Проблема №1 Чи не збігаються групи IP-адреси

Деякі Wi-Fi точки налаштовані так, що мають адресу в ЛВС за замовчуванням 192.168.1.1, інші 192.168.0.1. Варто розуміти, що сама група 192.168.0 прийнята для домашніх і внутрішніх ЛВС тільки умовно. Зовсім не обов’язково слідувати саме такого позначення. Однак перші три групи повинні збігатися. Якщо визначення адреси відбувається автоматично, то Інтернет-точка або сервер видасть при підключенні правильну адресу.

Однак якщо ж було так, що ноутбук був раніше підключений до робочої мережі і налаштований вручну, він міг мати, припустимо, адреса 192.168.1.15.

При підключенні ноутбука вдома, він не визначається. Тому що точка Інтернет-доступу роздає IP адреса в стилі 192.168.0. …. І третя група в IP-адресу абсолютно відрізняється.

Windows 7 не бачить комп'ютери в мережі - що робити?
І потрібно або поставити Отримати IP-адресу автоматично, або налаштувати третю. групу цифр правильно. При цьому простежити, щоб ніяке більше пристрій в мережі не мало ту ж четверту групу цифр, що і настроюється комп’ютер.
Windows 7 не бачить комп'ютери в мережі - що робити?
Також в разі чого слід виправити IP-адреса по DNS і шлюз вказати саме налаштування Інтернет-точки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Припинена робота програми провідник на Windows 7 - як виправити?

Це найпростіший, але далеко не самий очевидний варіант усунення помилки, що комп’ютер з Windows 7 не бачиться в мережі.

Проблема №2 не увімкнена доступу до файлів

На попередніх знімках екрану при переході в Властивості підключення по локальній мережі є кілька варіантів в Відзначені компонуються енти використовуються цим підключенням. І необхідно проконтролювати, щоб стояла в обов’язковому порядку галочка на рядку Служба доступу до файлів і принтерів мереж Microsoft. На знімку екрану вона представлена ​​третьої зверху. Однак може перебувати і інший, більш широкий список. І потрібно знайти саме цей.

Windows 7 не бачить комп'ютери в мережі - що робити?
Після може знадобитися перезавантаження комп’ютера.

Проблема №3 Відсутність загального доступу до файлів і принтерів

Windows 7 може відкидати підключення в причини відсутності дозволу на роботу в мережі. Для його надання або перевірки його підключення слід зробити наступне:
В Центрі управління мережами і загальним доступом необхідно вибрати Змінити додаткові параметри спільного доступу

Windows 7 не бачить комп'ютери в мережі - що робити?
При цьому необхідно перевірити, в самому Центрі управління, який тип мережевого підключення на комп’ютері встановлено: Домашній / робочий / загальний. І саме для нього в тому числі вказати настройки.

Необхідно вибрати в Мережеве виявлення пункт Включити мережеве виявлення (бо стандартні настройки безпеки можуть просто блокувати). Також включити загальний доступ до файлів і принтерів.

Проблема №4 Відсутність загальних папок на комп’ютері

Слід пам’ятати, що Windows має спадковим грішки. Якщо на цьому комп’ютері немає жодної спільної папки, то доступ не надаватиметься. Комп’ютер може бачитися за вказаною в мережі адресою.

Для цього слід натиснути клавіші Win + R і виконати команду в стилі:
ping 192.168.0.92
Але адреса після команди буде саме той , який був визначений безпосередньо на самому ПК /

Windows 7 не бачить комп'ютери в мережі - що робити?
Windows 7 не бачить комп'ютери в мережі - що робити?
Можливо, що комп’ютер навіть буде визначатися в мережі по імені. Але далеко не завжди. При цьому комп’ютер буде бачитися з мережі в тому випадку, якщо на нього виходять з нього самого (рекурсивне мережеве звернення).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як приховати і показати приховані папки в Windows 10

В цьому випадку потрібно створити будь-яку папку, назвати її, наприклад. Загальна папка або просто Мережева папка. І надати спільний доступ до неї. Навіть якщо на комп’ютері буде встановлений і налаштований загальний доступ до принтера, це не буде дозволяти Windows вхідні з’єднання. Windows за фактом блокує будь-які спроби зайти до себе через мережу, якщо немає жодної спільної папки. Логіка тут проста: Навіщо комп’ютер буде заходити, якщо у мене просто немає загальних ресурсів? Швидше за все ти зломщик. Я тебе заблокую про всяк випадок!

Проблема №5 Чи не запущена служба Сервер

Для того, щоб забезпечити надійний доступ до мережі і принтерів потрібна велика кількість працюючих служб. Однак основна служба Сервер. Необхідно перевірити, запущена вона чи ні.

необхідно натиснути клавіші Win + R, після чого ввести команду services.msc і натиснути виконати. Як іншого варіанту можна зробити Пошук того ж самого файлу (можна вибрати як англійська назва, так і російське Служби):

Windows 7 не бачить комп'ютери в мережі - що робити?
Після чого знайти в списку служб службу Сервер і перевірити, що вона працює. В іншому випадку відкрити її (або натиснути правою кнопкою і вибрати запустити).
Windows 7 не бачить комп'ютери в мережі - що робити?

Проблема №6 ОС не бачить жодного комп’ютера в мережі

Windows 7 необхідно бачити в мережі хоча б ще один комп’ютер. Якщо цього не буде, ОС буде вважати, що локальної мережі і немає. І в кращому випадку буде встановлено Громадську мережу в Центрі управління мережами.

Якщо в мережі буде Інтернет-точка або сервер, що надає IP-адреса це добре. Але якщо IP налаштований вручну, то необхідно додати в обов’язковому порядку шлюз.

Windows 7 не бачить комп'ютери в мережі - що робити?
Навіть якщо в ЛВС немає доступу до мережі, потрібно вказати Основним шлюзом один одного для комп’ютерів. Тоді вони побачать один одного, і ОС видасть повідомлення з пропозицією вибрати тип мережі. Слід вибрати Початкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Режим бога в Windows 10

Тобто: нехай є два ПК з IP 192.168.0.90 і 192.168.0.91. Потрібно в настройках, як зазначено на знімках екрану вказати

 • для першого ПК:
  IP адреса Маска шлюз 192.168.0.90 255.255.255.0 192.168.0.91

  Windows 7 не бачить комп'ютери в мережі - що робити?

 • для другого: IP адреса Маска шлюз 192.168.0.91 255.255.255.0 192.168.0.90
  Windows 7 не бачить комп'ютери в мережі - що робити?
 • Проблема №7 Громадська мережа

  На наведених вище знімках екрану видно, що підключення до мережі налаштоване, як Громадська мережа. Однак дуже часто при такому типі підключення не працюватиме загальний доступ до файлів саме на цьому комп’ютері. Надаватиметься доступ до інтернету, комп’ютер буде виходити в глобальну мережу. Але не більше того.

Особливо це характерно в тому випадку, якщо один з комп’ютерів працює під управлінням Windows 7: Головна сторінка (для однієї мови). У цьому випадку в якості рішення потрібно порекомендувати наступне:
Необхідно в Центрі управління безпосередньо поміняти Громадську мережу на Домашню. Зробити це потрібно, просто натиснувши на відповідне посилання під написом Мережа / Громадська мережа.

Windows 7 не бачить комп'ютери в мережі - що робити?
Windows 7 не бачить комп'ютери в мережі - що робити?
В тому випадку, якщо перемикання не відбувається, є сенс знести всі мережеві настройки (можливо, вже накопичилося залишкове явище, від якого настройки і тип підключення просто не буде змінюватися) до заводських налаштувань (як при тільки що встановленої ОС):

 1. Поєднання Win + R, у вікні ввести cmd.exe Введіть в командному рядку
 2. Netsh Winsock reset
  Windows 7 не бачить комп'ютери в мережі - що робити?
 3. Перезавантажити комп’ютер
  Після перезавантаження заново відрегулювати IP або надати все зробити автоматично. При появі повідомлення про тип мережі обов’язково вибрати Початкова.

Вам так само буде цікаво:

 • Далеко драйвер для мережі windows 10 — що робити? Причини і способи вирішення
 • Кращі безкоштовні програми для Windows 10 (Офісні пакети, Фоторедактори, редакторі відео)
 • Безкоштовні програми для Windows 10 (очищення і оптимізація ПК, антивіруси, програми для роботи з поштою )
 • Далеко драйвер для мережі windows 10 як виправити?
 • Які служби можна відключити в windows 7 для кращої швидкодії?
 • Чому довго завантажується комп’ютер при включенні на виндовс 7/10?

Схожі статті

Як підвищити швидкість обміну даними з жорстким диском на windows 7

Murcia

Припинена робота програми провідник на Windows 7 — як виправити?

Scooby

Для пристрою не інстальовано драйвери код 28 на Windows 7 — як виправити помилку?

Marina

Залишити коментар