25.5 C
Нью-Йорк
06.08.2020
Ноутбуки

Як підключити жорсткий диск від комп’ютера до ноутбука

Як підключити жорсткий диск від комп'ютера до ноутбука
В іншому сучасні жорсткі диски для настільних комп’ютерів і ноутбуків абсолютно однакові. Вони навіть підключаються до материнської плати однаково.

alt=»Як підключити жорсткий диск від комп’ютера до ноутбука» width=»482″ height=»249″ />
І в тому і в іншому випадку використовується SATA інтерфейс, що включає в себе 7-контактний кабель для обміну даними з материнською платою і 15-контактний кабель для підключення харчування від блоку живлення.

Способи підключення жорсткого диска від комп’ютера до ноутбука

Але, оскільки на ноутбуці є тільки один порт, то просто так підключити жорсткий диск від настільного комп’ютера до ноутбука не вийде, на ноутбуці просто немає вільних SATA портів. Тому в тих випадках, коли виникає необхідність в підключенні другого жорсткого диска до ноутбука використовують перехідник з SATA на USB.

Такі перехідники можуть виглядати зовсім по-різному. Наприклад, бувають компактні перехідники, які вдають із себе невелику коробку, у якій з одного боку USB кабель, а з іншого SATA порт для підключення до жорсткого диска.

Як підключити жорсткий диск від комп'ютера до ноутбука
Більш поширені перехідники у вигляді коробки, в яку вставляється жорсткий диск і до якої підключається USB кабель. Зазвичай такі перехідники називають «Карман» або «Бокс».

Як підключити жорсткий диск від комп'ютера до ноутбука
Також бувають док-станції, до яких можна підключити один або кілька жорстких дисків від комп’ютера. Такі док станції можуть підключатися до ноутбука через USB або за допомогою інших інтерфейсів.

Як підключити жорсткий диск від комп'ютера до ноутбука
Зазвичай док-станції надають більше можливостей, ніж звичайні перехідники, але і коштують вони помітно більше. Тому покупка док-станції для жорстких дисків виправдана тільки в тому випадку, якщо вам потрібно регулярно підключати жорсткі диски від комп’ютера до ноутбука.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як дізнатися характеристики свого комп'ютера

Схожі статті

Що краще для будинку ноутбук або комп’ютер

Alex

Як вибрати комп’ютер для будинку

Serega

Як підключити монітор до ноутбука

Bobby

Залишити коментар