27 C
Нью-Йорк
11.08.2020
Новини науки і технологій

Шість захворювань, про які попереджає біль в очах

Шість захворювань, про які попереджає біль в очах
Підвищений очний тиск може бути сигналом дуже небезпечних захворювань, в тому числі загрожують життю. Розповідаємо, в яких випадках варто приймати самі термінових заходів.

Про це пише krasotka.

Навіть якщо у вас ніколи не було проблем із зором, варто як мінімум раз на рік проходити огляд офтальмолога . По-перше, це дозволить і далі зберігати гострих очей, а, по-друге, підвищити можливість ранньої діагностики деяких небезпечних захворювань. «Очний» лікар може помітити дуже ранні ознаки діабету, інсульту, деяких видів раку та інших хвороб — і вчасно вжити заходів. І, зрозуміло, варто якомога швидше звертатися до лікаря у разі будь-яких змін, дивних і тим більше болючих відчуттів в області очей. Впало або розмитий зір, печіння, свербіж — все це може бути небезпечним симптомом. І найнебезпечніший ознака — почуття болю і здавленості «за очима». «Домашний Очаг» розповідає, про яких хворобах воно може попереджати.

Мігрень

В більшості випадків мігрень супроводжується не тільки головним болем, але і болем в області очей. Якщо також ви відзначаєте у себе нудоту, пульсуючий біль в передній частині голови (зазвичай з одного боку), блювоту, підвищену чутливість до світла і звуків, спалахи або вогні перед очима, вам варто проконсультуватися з неврологом. У людей, схильних до мігрені, підвищується ризик розвитку інсульту, пам’ятайте про це!

Синусова інфекція

Пазухи — це порожнечі в черепі, розташовані вище, нижче, ззаду і між очима. Якщо в області пазух утворюється інфекція, може відчуватися сильний біль в області чола, перенісся, очей, а також тиск навколо очних яблук. Інші симптоми синуситу включають в себе:

нежить або закладеність носа;

втрату нюху;

головний біль;

хворе горло;

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Пити треба в міру: стало відомо, від яких хвороб захистить алкоголь

високу температура;

кашель;

слабкість;

неприємний запах з рота.

Дифузний зоб

Це аутоімунне захворювання, яке розвивається через підвищеного вироблення тиреоїдних гормонів, що в підсумку призводить до отруєння цими гормонами — тиреотоксикозу. Тканини і м’язи, в тому числі розташовані за очима, набрякають, через що може розвинутися «витрішкуватість» і навіть нездатність рухати очним яблуком.

Неврит зорового нерва

Неврит зорового нерва — це стан, при якому нерв, що з’єднує очі і мозок, запалюється і опухає. Побічні ефекти можуть включати біль і тимчасову втрату зору, яка зазвичай досягає піку протягом декількох днів і може покращитися через 4-12 тижнів.

Неврит може бути викликаний інфекційними захворюваннями, а також розсіяним склерозом (за деякими даними, неврит очного нерва — це перший симптом цього захворювання). Інші симптоми невриту зорового нерва включають в себе:

зниження зору;

дальтонізм або зменшення яскравості кольорів;

розмитість зору;

втрата зору на одне око;

біль в оці, особливо при русі.

Зубний біль

Пульсуючий біль, відчуття тиску, яке поширюється на сусідні з інфікованим зубом ділянки особи і навіть зниження зору — все це можливі наслідки захворювань зубів і ясен. Не забувайте відвідувати стоматолога вчасно!

Травми

Найпоширеніший вид травм, який може привести до відчуття болю і здавленості в області очей — це перелом очниці, іноді супроводжується пошкодженням очних м’язів, нервів і пазух. Навіть якщо ви відчуваєте себе добре, після будь-якої травми обов’язково покажіться лікаря!

Схожі статті

« Обидели! » Мер Черкас подав до суду на Володимира Зеленського

Maria

Газ і гречка помінялися цінниками: що змінилося в Україні за рік

Alfonso

1 червня — гороскоп. Тельці, будьте налаштовані оптимістично, щаслива зірка незабаром освітить вам дорогу!

Serega

Залишити коментар