25.3 C
Нью-Йорк
11.08.2020
Новини науки і технологій

Вчені створили унікальні тести на антитіла до COVID — 19

Вчені створили унікальні тести на антитіла до COVID - 19
Служба громадської охорони здоров’я Британії схвалила для застосування тести на визначення антитіл до Коронавіруси виробництва швейцарської компанії Roche.

Як пише Daily Mail, представники виконавчого органу Департаменту охорони здоров’я та соцобслуговування Британії заявили, що на минулому тижні тест оцінили в військовому технопарку Портон-Даун — він має точність 100%, передає obozrevatel.com.

Випробування, проведене Roche, дозволить ідентифікувати майже всіх, у кого був COVID 19. Експерти сподіваються, що ці люди можуть бути захищені від повто ного зараження протягом трьох років.

Уряд країни зараз веде переговори про покупку у компанії мільйонів тестів.

Аналіз з такою специфічністю є дуже надійним зазначенням на перенесену інфекцію. Це в свою чергу може бути свідченням наявності певного імунітету від інфікування в майбутньому, хоча поки до кінця не ясно, якою мірою присутність антитіл вказує на наявність імунітету, — розповів координатор британської національної програми проведення аналізів на захворювання COVID 19 професор Джон Ньютон.

Відзначимо, тести на антитіла призначені для того, щоб визначити, заразився хтось вірусом в минулому. Вони точно не кажуть, чи заражений хтось в даний час.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У Чернівцях закінчуються місця у лікарнях для хворих на COVID-19

Схожі статті

Яка група крові переважає у хворих коронавірусів

Alfonso

МОЗ дозволив пом’якшити карантин ще у трьох областях

Marina

Skydio представляє автономні дрони. Чи повинно автономне обладнання скоро опанувати світом?

Tanya

Залишити коментар