25.3 C
Нью-Йорк
11.08.2020
Новини науки і технологій

Високочастотна « гармата » — електронний спосіб лікування раку від вчених з Сибіру

Пошуки нових безпечних методів лікування онкологічних захворювань — основна мета сучасної медицини. Всі існуючі сьогодні методики мають небезпечний для людини недолік. Умісти з ураженими клітинами, терапія вбиває здорові і частинки тканини. В ході науково-дослідної роботи фахівців Інституту ядерної фізики (Новосибірськ) був знайдений щадний спосіб підвищити потужність рентгенівського випромінювання, зберігаючи ефективність лікування при мінімальному шкоду організму хворого.

Новосибірські вчені працюють в ході дослідження з японськими фахівцями. Інноваційний спосіб онкологічної терапії дозволить лікувати хворого без хімічних ліків або операцій. Працює «гармата» за наступним принципом:

  • В організм вводять розчин наночастинок, що включає бром.
  • Онкологічні клітини поглинуть нано частинки для зростання, але високотоксичний бром буде для них згубним .
  • По закінченню 2-х годин бром накопичиться в ракових утвореннях і вразить захворювання «гарматою» нейтронів.
  • При цьому здорові клітини залишаться не порушеними.

Роботи зі створення високочастотної «гармати» є частиною дослідницького процесу «Вироблення і застосування електромагнітних джерел на ос нове електронних пучків ». Основна мета — отримати електронну «сітку» корисних властивостей з малими габаритами і мінімальним швидкісним розкидом.

На даний момент вчені допрацьовують «пушку», працюють з діагностичним обладнанням для перевірки її ефективності. Також визначають оптимальні терапевтичні дози. Але вже зараз технологія названа революційною.

У 2017 році вчені з Сибіру провели тестування на тваринах, для перевірки лікувального ефекту. В ході впливу на клітини крові наночастинок і кисню фахівці встановили закономірність. При певних дозах «гармата» знищує ракові клітини, мінімально торкнувшись здорові.

За словами завідувача дослідницької лабораторії інституту Миколи Винокурова зараз розробка активно триває. Вже підібрані потрібні нано частинки, в число яких увійшли окису магнію і кисневі дози. Ефект терапії вже встановлено. Розробку чекають численні тести, клінічні випробування. Тільки після ретельної перевірки почнеться масове застосування. На думку лікарів, терапія повинна перевершити всі очікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Названий єдиний правильний спосіб позбутися від врослого нігтя

Інститут ядерної фізики міста Новосібірска- провідний світовий центр, що спеціалізується на областях високоенергетичної фізики, яка знаходиться під управлінням ядерного синтезу.

Схожі статті

В Україні напередодні провели рекордну кількість ПЛР — тестів

Maxim

У Києві виявили три нових осередки спалаху COVID-19

Undershmidtther

Неофіційні дані про нових смартчасах Honor з SoC Mediatek

Murcia

Залишити коментар