29.8 C
Нью-Йорк
10.07.2020
Новини науки і технологій

Яд тарантула врятує дітей з епілепсією

Ліки від важкої різновиди епілепсії немовлят може бути приховано в отруті тарантулів.
Синдром Драве — це важка епілепсія, що виявляється у немовлят. Хвороба проявляється у нормально розвиваються дітей — у хлопчиків в два рази частіше, ніж у дівчаток — між 3-м і 9-м місяцем після народження.

Така хвороба найчастіше зустрічається у дітей, у яких тільки одна копія гена SCN1A працює належним чином. У зв’язку з цим виробляється тільки половина необхідної кількості білка SCN1A для нормального функціонування, що призводить до численних нападів епілепсії. Це, в свою чергу, призводить до розумової відсталості і часто до передчасної смерті.

Деякі вчені досліджують можливість відновлення неправильно функціонуючого гена, але професор Стівен Петроу з Інституту Говарда Флорі (Австтралія) є інша ідея. Досить вплинути на мозок, щоб він не викликав судом.

Речовина, яке для цього підходить мається на отруті павука-птіціеда (Heteroscodra maculata). Перші випробування з використанням частки Hm1a на мишах з синдромом Драве дуже перспективні.

Основна проблема на даний момент — введення речовини, тому що його необхідно ввести безпосередньо в спинномозкову рідину. На жаль, не всі ліки, які діють на гризунів, також ефективні для людей. Проф. Петроу дає надію батькам 10-20 тисяч дітей, які страждають від синдромом Драве з усього світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Xiaomi патентує дивовижний гаджет, який врятує ваше життя

Схожі статті

Часник, вимочений в червоному вині, лікує майже 100 захворювань: як це працює

Megusta

Apple заробляє на годиннику більше, ніж Rolex

Elena

В Україні за добу на коронавірус захворіли 810 людей

Alex

Залишити коментар