29.8 C
Нью-Йорк
10.07.2020
Новини науки і технологій

Окуляри Valve Index уже в продажу

Окуляри Valve Index можна вже замовити в попередні замовлення. Виробник почне доставку не пізніше 28 червня, незадовго до офіційної прем’єри, яка обіцяна на 1 липня. У комплект входять окуляри, базова станція, а також нові контролери.
Valve Index має таке ж дозвіл, як Vive Pro (1440 × 1600 пікселів для кожного з очей), і як запевняє виробник, забезпечує оновлення зображення з частотою 120 Гц, а також 144 Гц в експериментальному режимі. Окуляри також дозволяють фізичні настройки відстані між зіницями (IPD), а також відстань лінзи від ока. Завдяки цьому рішенню в поле зору у типового користувача повинно бути на 20 градусів вище, ніж у випадку з HTC Vive. Як виглядають нові окуляри, ви можете побачити нижче.

Комплект працює з контролерами, розробленими спеціально для Valve Index. Ті ж контролери працюють також з наборами HTC, а також всіма базовими станціями, які використовують системи стеження SteamVR Стеження.

очками для роботи потрібно 8 гигов оперативної пам’яті, 2-ядерний процесор з Hyper Threadingiem, а також відеокарти з вільним роз’ємом DisplayPort (принаймні Nvidia 970 або AMD Radeon RX480). Знадобиться також роз’єм USB 3.0 для підключення камер. Цікаво, що Valve з нагоди виходу свого набору анонсувала також таємничу гру VR, яка повинна з’явитися вже в цьому році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Смарт - дисплеї Facebook: Portal вже в продажу

Схожі статті

Коронавірус пошкоджує нервову систему: медики дізналися механізм дії

Marina

Sony працює над мобільною консоллю

Pasha

У трьох регіонах України епідеміологічна ситуація залишається складною — МОЗ

Megusta

Залишити коментар