25.6 C
Нью-Йорк
12.08.2020
Планшети

Ноутбуки трансформери

Ноутбуки трансформери
Одним з найновіших трендів на ринку комп’ютерів є ноутбуки трансформери. Такі ноутбуки існують вже досить давно, тільки зараз вони набирають широку популярність. Основною фішкою таких пристроїв є можливість перетворення в планшет.

Існують ситуації, коли працювати з планшетом набагато зручніше, ніж з ноутбуком. Але носити з собою обидва пристрої вкрай незручно. Саме для вирішення такої проблеми і створені ноутбуки трансформери. У даній статті ми розглянемо кілька моделей ноутбуків трансформерів.

Зміст

  • Ноутбуки з обертовим екраном
  • Ноутбуки з перевертати екраном
  • Ноутбуки з двома екранами
  • Ноутбуки з від’єднується клавіатурою

Ноутбуки з обертовим екраном

Fujitsu LIFEBOOK T900

Компанія Fujitsu є одним з першопрохідців серед виробників ноутбуків трансформерів. Вона випускає якісні трансформери вже багато років. Одним з таких ноутбуків трансформерів і є Fujitsu LIFEBOOK T900.

Ноутбуки трансформери
Ноутбуки трансформери
Даний ноутбук випускається в декількох конфігураціях. У топових конфігураціях даного ноутбука використовується потужний процесор Core i7, 4 Гб оперативної пам’яті, жорсткий диск ємністю 500 Гб, пишучий привід оптичних дисків і сенсорний екран з діагоналлю 13.3 дюймів і роздільною здатністю 1280 на 800 точок.

Єдиним недоліком цього ноутбука трансформера є більшу вагу і габарити. Гаджет важить 2 кілограми, а його товщина майже 4 сантиметри.

ASUS Eee PC T101MT

Ноутбуки трансформери
Ноутбуки трансформери

На відміну від Fujitsu LIFEBOOK T900 даний ноутбук-трансформер від ASUS не може похвалитися продуктивним залізом. В основі даного пристрою лежить двох ядерний економічний процесор Atom N570 з тактовою частотою 1.6 ГГц. Крім цього ASUS Eee PC T101MT оснащений двома гігабайтами оперативної пам’яті, жорстким диском місткістю 320 гб і 10.1 дюймовим екраном з роздільною здатністю 1024 на 600 точок.

Ноутбуки з перевертати екраном

Lenovo IdeaPad Yoga

Ноутбуки трансформери
Ноутбуки трансформери

Даний ноутбук від Lenovo можна вважати першим представником нової хвилі ноутбуків-трансформерів, заточених під використання з операційною системою Windows 8 . на відміну від попередніх ноутбуків екран IdeaPad Yoga не обертається, а просто перегинається на зворотну сторону пристрою. Подібне рішення дозволяє значно спростити конструкцію ноутбука і як результат підвищити його надійність і знизити ціну.

Гаджет був тільки недавно представлений і вийде в продаж, швидше за все, тільки після виходу операційної системи Windows 8. Тому, інформації про технічні характеристиках даного ноутбука трансформера поки небагато. Відомо, що він буде випускатися в декількох конфігураціях. У топової конфігурації ноутбук буде оснащуватися продуктивним процесором Intel Core 7 Ivy Bridge, твердотілим накопичувачем місткістю до 250 Гб і сенсорним IPS екраном з діагоналлю 13.1 дюймів і роздільною здатністю 1600 x 900 точок.

Ноутбуки з двома екранами

ASUS TAICHI

Ноутбуки трансформери

На виставці Computex 2012 компанія ASUS здивувала всіх своїм дуже незвичайним ноутбуком трансформером під назвою ASUS TAICHI. Особливістю цього гаджета є те, що він не використовує будь-які методи перевертання екрану на іншу строну пристрою. Рішення, яке придумали розробники з ASUS набагато простіше.

В ноутбук встановлено відразу два екрани. Один екран як у звичайному ноутбуці, а другий із зворотного боку. Таким чином для того щоб перейти до роботи в режимі планшета досить закрити ноутбук. Екран, який розміщений з зовнішньої стінки корпуса, є сенсорним і підтримує мультитач.

Що стосується технічних характеристик ноутбука трансформера ASUS TAICHI, то гаджет буде випускатися в двох варіантах з 11,6 або 13,3 дюймовими Super IPS + дисплеями з дозволом 1900 на 1280 крапок. Як процесор буде використовуватися потужний процесор Core i7 останнього покоління Ivy Bridge. Обсяг оперативно пам’яті становитиме 4 Гб. Інших даних поки немає.

Ноутбуки з від’єднується клавіатурою

ASUS Tablet 810

Ноутбуки трансформери
Ноутбуки трансформери
Ще одна дуже незвичайна модель ноутбука , представлена ​​компанією ASUS на виставці Computex 2012. ASUS Tablet 810 дозволяє повністю від’єднати клавіатурну частина ноутбука і працювати з пристрою як незалежним планшетом.

через такої структури пристрою можна впевнено сказати це ноутбук або все-таки планшет з під’єднується клавіатурою. Проте, пристрій є дуже вдалим трансформером.

Інформації про технічні характеристики ASUS Tablet 810 поки небагато. Відомо , що в пристрої буде використаний процесор Intel Medfield , 2 гб оперативної пам’яті , сенсорний екран з діагоналлю 11,6 і стандартним для ноутбуків роздільною здатністю 1366 на 768 точок .

Схожі статті

Як вибрати планшет для ігор

Alex

ноутбук планшет

Lamaxima

Огляд Nexus 10 — особисті враження і досвід використання

Marina

Залишити коментар